Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ 16 degrees hardness aluminum trussing ] αγώνας 20 προϊόντα.
Aluminum Alloy Stage Truss for Events and Concerts
| Τύπος σύνδεσης: | Σύνδεση ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ |
|---|---|
| Σχήμα: | Ορθογώνιο, τετράγωνο, τρίγωνο, στρογγυλό ή προσαρμοσμένο |
| Σχέδιο πλαισίων: | Ορθογώνιος |
Aluminum Alloy Exhibition Truss Wall System for Events
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
|---|---|
| Μονάδα μήκους: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
| Σχήμα τμήματος δομής: | Τετράγωνο ή Στρογγυλό |
Ελαφρύ σύστημα τετράγωνων από κράμα αλουμινίου για συναυλίες Εκδηλώσεις με προσαρμόσιμα πλάτη και ύψος
| Width: | 0.5m,3m,2m,1m,4m |
|---|---|
| Usage: | Concert/Exhibition/Event |
| Hardness: | 16 Degree |
20-50mm Σπιγγάτο βρόγχος σύνδεση αλουμινίου κράμα Layher Truss
| Hardness: | 16 Degrees |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Selling Units: | Single Item |
Ανωδικοποιημένο βαρύ πλαίσιο από κράμα αλουμινίου με συμπλέκτες εξαρτημάτων και πλάκες βάσης
| Surface Treatment: | Powder Coated/Anodized |
|---|---|
| Height: | 0.5m,3m,2m,1m,4m |
| Material: | Aluminum Alloy |
Ανωδικοποιημένο βαρύ πλαίσιο από κράμα αλουμινίου με σφραγίδες και πλακέτες βάσης
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Επικαλυμμένο σε σκόνη/Ανοδιωμένο |
|---|---|
| Υψόμετρο: | 0.5m,3m,2m,1m,4m |
| Υλικό: | Άλλες χημικές ενώσεις |
Άλλες συσκευές που χρησιμοποιούνται για την κατασκευή ή την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα
| Features: | Lightweight/High Strength/Portable |
|---|---|
| Port: | SHANGHAI |
| Accessories: | Clamps/Base Plates/Top Plates |
Χοντρό βάρος βαρύ φορτίο τετραγωνική δομή για συναυλίες
| Features: | Lightweight/High Strength/Portable |
|---|---|
| Feature: | Light Weight |
| Usage: | Concert/Exhibition/Event |
1-3m Ασημένιο Αλουμινίου Στάδιο Αλουμινίου Πλατφόρμα με Spigot Bolt Connection Way
| Color: | Silver |
|---|---|
| Connection Way: | Spigot Bolt |
| Truss Length: | 1-3m / Piece |
Πλατφόρμα σκηνής 18mm από αντιστρόφιο που δεν γλιστρά για την ενίσχυση της ατμόσφαιρας συναυλιών / πάρτι
| Truss Tube Thickness: | 1m/2/3/4mm |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Stage Platform: | 18mm Non-slip Plywood,Acrylic Glass |


