Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ 18mm plywood stage platform floor ] αγώνας 7 προϊόντα.
Το αργίλιο 18mm κράμα πατωμάτων σκηνικών πλατφορμών κοντραπλακέ εύκολο συγκεντρώνει τη σκηνική δομή
| Όνομα προϊόντων: | Το αργίλιο 18mm κράμα πατωμάτων σκηνικών πλατφορμών κοντραπλακέ εύκολο συγκεντρώνει τη σκηνική δομή |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου/κοντραπλακέ/γυαλί |
| μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Ακρυλική διαφανής κινητή σκηνική πλατφόρμα πατωμάτων πισινών σκηνικής τελετής γαμήλιου γυαλιού
| όνομα προϊόντων: | Πισινών κινητή σκηνική πλατφόρμα γυαλιού πατωμάτων ακρυλική διαφανής |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 500kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Φορητή υπαίθρια ικανότητα φόρτωσης σκηνικών πλατφορμών 950kg αργιλίου πατωμάτων γυαλιού
| Όνομα προϊόντων: | φορητό υπαίθριο στάδιο χορού πατωμάτων γυαλιού γεγονότος |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 800kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Φορητό στάδιο στάσεων σκηνικών πατωμάτων επιτραπέζιου Eway σκηνικών πλατφορμών αργιλίου κραμάτων
| 404 Not Found: | συναυλία, prerformance σκηνών, DJ, έκθεση, σχολείο, γεγονός |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Χωρητικότητα φορτίων: | 750kg/sqm |
φορητή πλατφόρμα πατωμάτων σκηνών γυαλιού συναυλίας βράχου αργιλίου 1.22*1.22m
| όνομα προϊόντων: | φορητή σκηνή πατωμάτων γυαλιού συναυλίας αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | Γυαλί |
| Υλικό πλαισίων: | Κράμα αργιλίου |
Φορητή πίστα χορού σκηνικών διακοσμήσεων γυαλιού δεξίωσης γάμου για το σκηνικό φωτισμό
| Ικανότητα βάρους: | 900kgs/sqm |
|---|---|
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | διευθετήσιμα πόδια, αντιοξειδωτικός, κινητός, φορητά |
Ο υψηλός φορητός ακρυλικός προσωρινός ικανότητας φόρτωσης ζωντανός παρουσιάζει σκηνικό πάτωμα
| όνομα προϊόντων: | Διευθετήσιμο ακρυλικό στάδιο γυαλιού πλατφορμών αργιλίου για τη επίδειξη μόδας |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 500kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
1


