Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ 2m length stage light truss system ] αγώνας 384 προϊόντα.
6061-T6 / 6082-T6 ζευκτόν πλαισίων αργιλίου δομών ζευκτόντων αργιλίου
| Όνομα: | Κατασκευαστές ζευκτόντων πλαισίων αργιλίου δομών ζευκτόντων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Τετράγωνο ζευκτόντων παραθύρων αργιλίου τύπων βυσμάτων που διαμορφώνεται
| Όνομα: | Τετραγωνικοί κατασκευαστές ζευκτόντων αργιλίου βυσμάτων ζευκτόντων κιβωτίων ShiZhan |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Υπαίθριο εύρωστο βαρέων καθηκόντων γεγονός επίδειξης ζευκτόντων μπουλονιών αργιλίου τετραγωνικό
| Όνομα: | Υπαίθριο εύρωστο βαρέων καθηκόντων γεγονός επίδειξης ζευκτόντων μπουλονιών αργιλίου τετραγωνικό |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Ελαφρύ σύστημα τετράγωνων από κράμα αλουμινίου για συναυλίες Εκδηλώσεις με προσαρμόσιμα πλάτη και ύψος
| Width: | 0.5m,3m,2m,1m,4m |
|---|---|
| Usage: | Concert/Exhibition/Event |
| Hardness: | 16 Degree |
Μίνι ζευκτόν αργιλίου πύργων στάσεων ζευκτόντων ομιλητών σειράς γραμμών αργιλίου
| Όνομα: | ζευκτόν ομιλητών σειράς γραμμών αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Αλουμινίου κράμα τετραγωνικό κουτί καμπυλωτή κάλυψη εκδήλωση σύστημα οροφής δοχείο
| Ονομασία του προϊόντος: | σύστημα οροφής με θόρυβο από κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Size: | 290X290mm/400x400mm/400x600mm |
| Length: | 0.5-4M. OEM Offered |
Άλλες συσκευές που χρησιμοποιούνται για την κατασκευή ή την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα
| Features: | Lightweight/High Strength/Portable |
|---|---|
| Port: | SHANGHAI |
| Accessories: | Clamps/Base Plates/Top Plates |
σκηνικό ζευκτόν φωτισμού στενών διαδρόμων χορεύοντας
| όνομα προϊόντων: | σκηνικό ζευκτόν φωτισμού στενών διαδρόμων χορεύοντας |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 1.22*1.22m |
6061 Αλουμινίου Spigot Led Display Truss φωτισμός σκηνική Truss για πώληση
| Ονομασία προϊόντος: | Σφραγίδα Τάγμα Αλουμινίου 3 Way Corner Για Τάγμα Συστήματος Padding οροφή στάδιο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290Χ290 χλστ |
| Διάρκεια: | 0,5-4Μ. OEM Προσφέρεται |
Ελαφρύ αργιλίου στάδιο γεγονότος σκηνικών πλατφορμών διευθετήσιμο μετακινούμενο μικρό έξυπνο
| όνομα προϊόντων: | TUV πιστοποιημένο διευθετήσιμο ποδιών στάδιο γεγονότος αργιλίου μετακινούμενο κινητό ελαφρύ μικρό έξ |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |


