Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ 2m length stage light truss system ] αγώνας 260 προϊόντα.
Σύστημα ζευκτών οροφής εξωτερικού χώρου φωτισμού αλουμινίου
| Ονομα: | Σύστημα ζευκτών οροφής εξωτερικού χώρου φωτισμού αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου 6061-t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Προσαρμοσμένη σκηνή επίδειξης ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου για τη εμπορική έκθεση συναυλίας γεγονότος
| Όνομα: | Προσαρμοσμένη σκηνή αργιλίου συστημάτων επίδειξης ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου για τη εμπορική έκθεσ |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Ζευκτόν φωτισμού αργιλίου βιδών μπουλονιών συστημάτων ζευκτόντων για την επίδειξη γεγονότων
| Ονομασία: | Ζευκτόν φωτισμού αργιλίου βιδών μπουλονιών συστημάτων ζευκτόντων για την επίδειξη γεγονότων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
Αλουμινίου κινητή φωτεινή δομή φωτισμού δομή θέατρο φωτισμού δομή για εκδηλώσεις οθόνη
| Ονομασία: | Αλουμινένιο κινούμενο φωτεινό κάλυμμα |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
Ζευκτόν 300x300mm βυσμάτων αργιλίου φωτισμού σκηνών για τη συναυλία
| Όνομα: | ζευκτόν βυσμάτων φωτισμού σκηνών αργιλίου 300x300mm για τη συναυλία |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Κινητό φορητό στάδιο ζευκτόντων για το σύστημα ζευκτόντων θαλάμων του DJ
| όνομα: | Κινητό φορητό στάδιο ζευκτόντων για το σύστημα ζευκτόντων θαλάμων του DJ |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| ΕΦΑΡΜΟΓΗ: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Τετραγωνικό ζευκτόν φωτισμού αργιλίου βυσμάτων φορητό για το γεγονός
| Όνομα: | Φορητό τετραγωνικό ζευκτόν φωτισμού γεγονότος αργιλίου ζευκτόντων βυσμάτων |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Σύστημα Τριγωνικών Τρακωμάτων από Αλουμίνιο Τριγωνικά Τρακωτικά Σπιγόνια για Εμφάνιση
| Name: | For Display Aluminium Triangle Truss System Triangular Spigot Truss |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy 6061-T6/6082-T6 |
| Application: | Exhibition,concert,event Etc |
Triangular Spigot Truss Aluminium Triangle Truss System For Display
| Όνομα: | Τριγωνικό σύστημα ζευκτόντων τριγώνων αλουμινίου ζευκτόντων βυσμάτων για την επίδειξη |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Circle Aluminum Square Truss Frame Truss Structure Lighting Truss
| Όνομα: | Τετραγωνικό ζευκτόν φωτισμού δομών ζευκτόντων πλαισίων ζευκτόντων αργιλίου κύκλων |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |


