Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ 300x300mm stage aluminium truss ] αγώνας 7 προϊόντα.
Δομή 5m ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου στάσεων επιδείξεων
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| όνομα προϊόντων: | Δομή ζευκτόντων συστημάτων στάσεων επιδείξεων ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή |
τετραγωνικό ζευκτόν σκηνικών ξαρτιών ζευκτόντων αργιλίου 300x300mm 350x350mm 400x400mm
| Όνομα προϊόντων: | Σκηνικό ζευκτόν αργιλίου |
|---|---|
| Χρήση: | Υπαίθριο γεγονός |
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 300*300mm 350*350mm 400x400mm |
Ζευκτόν ηλεκτρικά γαλβανισμένα 300x300mm μπουλονιών αργιλίου πλαισίων πιάτων σχεδίου
| Όνομα: | Γεγονός κατασκευών ζευκτόντων μπουλονιών αργιλίου πλαισίων ζευκτόντων μπουλονιών πιάτων σχεδίου |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Οθόνη ζευκτών αλουμινίου OEM για εκθεσιακούς χώρους
| Ονομα: | οθόνη ζευκτών αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου 6061-t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Ζευκτόν 300x300mm βυσμάτων αργιλίου φωτισμού σκηνών για τη συναυλία
| Όνομα: | ζευκτόν βυσμάτων φωτισμού σκηνών αργιλίου 300x300mm για τη συναυλία |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Φορητό φως δομών πλαισίων ζευκτόντων αργιλίου τύπων μπουλονιών
| Όνομα: | Φορητό φως δομών ζευκτόντων πλαισίων αργιλίου ζευκτόντων αργιλίου τύπων μπουλονιών |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Αλουμινίου κινητή φωτεινή δομή φωτισμού δομή θέατρο φωτισμού δομή για εκδηλώσεις οθόνη
| Ονομασία: | Αλουμινένιο κινούμενο φωτεινό κάλυμμα |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
1


