Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ 400x400mm stage lighting truss systems ] αγώνας 208 προϊόντα.
Αύξηση της δομικής λαμπρότητας με αλουμινένιο σκηνικό δοχείο, δοχείο σπιγκότ και δοχείο μπουλτών
| Χρώμα: | ασημί, μαύρο ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Ονομασία προϊόντος: | Διαφημιστικό μπουλόνι ζευκτών dj κουτί φωτισμού αλουμινίου |
Συστήματα οροφής από αλουμίνιο για συναυλίες
| Χρώμα: | ασημί, μαύρο ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Ονομασία προϊόντος: | Υψηλή ανάληψη αλουμινίου τετραγωνίδιο μεγάλη σφουγγαρίστρα τετραγωνίδιο |
ελαφρύ στάδιο συστημάτων επίδειξης ζευκτόντων αργιλίου στάσεων 6082 6061-T6 DJ
| όνομα προϊόντων: | 6082/6061-T6 το ζευκτόν αργιλίου ανάβει το στάδιο συστημάτων ζευκτόντων σκηνικού αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Ζευκτόν σκηνών αργιλίου συναυλίας επίδειξης ζευκτόντων αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | ζευκτόν σκηνών αργιλίου συναυλίας επίδειξης ζευκτόντων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Υπαίθριο ζευκτόν αργιλίου επίδειξης ζευκτόντων σκηνών συναυλίας κραμάτων
| Όνομα: | Φτηνό σύστημα σκηνικών ζευκτόντων αλουμινίου φωτισμού στεγών ζευκτόντων φωτισμού τετραγωνικό για την |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
| Μήκος μονάδων: | 0,5 m, 1 m, 2m, 3m, 4m, 5m Ή κατόπιν παραγγελίας |
Σύστημα φωτισμού δομοστοιχείων από αλουμίνιο κράμα 6061 δομοστοιχείο φωτισμού σκηνής
| Ονομασία: | Δοκιμαστικό σύστημα ανύψωσης τροχού 6061 |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
υπαίθριο στάδιο ζευκτόντων επίδειξης δομών πλαισίων σκηνικών ζευκτόντων αργιλίου 300mm
| Όνομα: | υπαίθριο στάδιο ζευκτόντων επίδειξης δομών πλαισίων σκηνικών ζευκτόντων αργιλίου 300mm |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Υπαίθρια επίδειξη ζευκτόντων αργιλίου φωτισμού γεγονότος με το ζευκτόν στάσεων
| Όνομα: | Οι κατασκευαστές ζευκτόντων αργιλίου εύκολοι συγκεντρώνουν το σύστημα ζευκτόντων βυσμάτων φωτισμού α |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
| Μήκος μονάδων: | 0,5 m, 1 m, 2m, 3m, 4m, 5m Ή κατόπιν παραγγελίας |
Σκηνή 290*290mm γαμήλιου γεγονότος συναυλίας φορητό ζευκτόν σκηνών αργιλίου
| όνομα προϊόντων: | Σχέδιο σκηνών γαμήλιου γεγονότος συναυλίας στο αργίλιο ζευκτόντων σκηνών 290*290mm |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |
300*300mm Σχεδιαστική πλάκα Τάγμα Τραμπ Αλουμινίου Τραμπ Κατασκευή
| Ονομασία: | Σχεδιαστική πλάκα Τάγμα Τρακίστ Αλουμινίου Τρακίστ Αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |


