Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ alloy aluminium lighting truss ] αγώνας 219 προϊόντα.
Aluminum Alloy Exhibition Truss Wall System for Events
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
|---|---|
| Μονάδα μήκους: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
| Σχήμα τμήματος δομής: | Τετράγωνο ή Στρογγυλό |
Ζευκτόν 300x300mm βυσμάτων αργιλίου φωτισμού σκηνών για τη συναυλία
| Όνομα: | ζευκτόν βυσμάτων φωτισμού σκηνών αργιλίου 300x300mm για τη συναυλία |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Διακοσμητικό σκηνικό ζευκτόν αργιλίου φωτισμού για τη επίδειξη μόδας
| Όνομα: | Φτηνό αργίλιο που ανάβει το διακοσμητικό σκηνικό ζευκτόν για τη επίδειξη μόδας |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Δομή 5 ζευκτόντων πλαισίων βυσμάτων αργιλίου Keder επίδειξη ζευκτόντων υποστήριξης
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| όνομα προϊόντων: | Δομή 5 ζευκτόντων πλαισίων βυσμάτων αργιλίου Keder επίδειξη ζευκτόντων υποστήριξης |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή |
Υπαίθριο ζευκτόν σκηνικών στεγών αργιλίου φορητό
| υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| όνομα προϊόντων: | Φορητό υπαίθριο ζευκτόν σκηνικών στεγών αργιλίου τιμών εργοστασίων |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή |
Αλουμινένιο κάγκελο εξωτερικής συναυλίας Φιλοξενούμενη 290*290mm 400*400mm
| Color: | Silver,black or customized |
|---|---|
| Material: | aluminum alloy |
| Εφαρμογή: | Συναυλία, έκθεση, απόδοση, ζώνη του DJ, μουσική |
Υψηλή επίδοση δομών ζευκτόντων αργιλίου σκηνικού φωτισμού
| Χρώμα: | Ασήμι, μαύρος ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6 |
| Όνομα προϊόντων: | Δομή ζευκτόντων αργιλίου σκηνικού φωτισμού υψηλής επίδοσης |
Κωνικό ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου που εξοπλίζει 6061 σφιγκτήρες ζευκτόντων
| όνομα προϊόντων: | κωνικό ζευκτόν alumunium που εξοπλίζει το χονδρικό εμπόριο 6061 σφιγκτηρών ζευκτόντων |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| Χρώμα: | ασήμι, μαύρος ή προσαρμοσμένος |
Αλουμινένιο Φωτιστικό Πλέγμα Ισχυρή Τεχνική Υποστήριξη Περιβαλλοντικά φιλικό
| Ονομασία προϊόντος: | Αλουμινένιο Φωτιστικό Πλέγμα Ισχυρή Τεχνική Υποστήριξη Περιβαλλοντικά φιλικό |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290/300/400/600 |
| Διάρκεια: | 0,5-4Μ. OEM Προσφέρεται |
Τριγωνικό πλαίσιο Σπιγκότ δομή δομής αλουμινίου Τρίγωνο τετράγωνο
| Ονομασία: | Τριγωνικό πλαίσιο Σπιγκότ δομή δομής αλουμινίου Τρίγωνο τετράγωνο |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |


