Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ alloy aluminium lighting truss ] αγώνας 219 προϊόντα.
Πιστοποιητικό TUV CE από κράμα αλουμινίου για συναυλιακή σκηνή
| Ονομα: | ζευκτό σκηνής συναυλιών |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου 6061-t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Ηλεκτρικό γαλβανισμένο σύστημα ζευκτόντων συναυλίας τύπων βυσμάτων ζευκτόντων φωτισμού γεγονότος
| Όνομα προϊόντων: | Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου |
|---|---|
| υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Θαλάμων ελαφρύ ζευκτόν Disco τύπων βυσμάτων ζευκτόντων στάσεων μηχανοποιημένο κατασκευή ανάβοντας
| Όνομα προϊόντων: | Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου |
|---|---|
| υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 ή 6082-T6 |
| Χρήση: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν φωτισμού συνήθειας αλουμινίου 6082-T6 σκηνικών ζευκτόντων τριγώνων
| όνομα: | ζευκτόν φωτισμού αργιλίου 290mm φορητό για τις συναυλίες |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
| Μήκος: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
Επίδειξη ζευκτόντων αργιλίου φωτισμού για τη στάση θαλάμων συναυλίας
| Όνομα προϊόντων: | ζευκτόν φωτισμού ζευκτόντων στάσεων αργιλίου επίδειξης ζευκτόντων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Υπαίθριο ημι ζευκτόν 290x290mm φωτισμού αργιλίου κύκλων
| Όνομα προϊόντων: | υπαίθριο ζευκτόν φωτισμού αργιλίου ζευκτόντων κύκλων αργιλίου ημι |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Φωτιστικό κουτί με μπουλόνια αλουμινίου
| Ονομα: | Φωτιστικό κιβώτιο ζευκτών Επίπεδο ζευκτικό μπουλόνι αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου 6061-t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Φορητός γάμος εορτασμού σκηνικών ζευκτόντων ζευκτόντων στεγών κραμάτων διακοσμήσεων
| Όνομα: | Φτηνό σύστημα σκηνικών ζευκτόντων αλουμινίου φωτισμού στεγών ζευκτόντων φωτισμού τετραγωνικό για την |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
| Μήκος μονάδων: | 0,5 m, 1 m, 2m, 3m, 4m, 5m Ή κατόπιν παραγγελίας |
Επίπεδο Φωτιστικό Αλουμινίου Μπουλόνι τύπου Ηλεκτρικό γαλβανισμένο
| Ονομα: | Φωτιστικό Αλουμινίου Επίπεδο Μπουλόνι Αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου 6061-t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Γεγονότος ελαφρύ σύστημα ζευκτόντων αργιλίου κραμάτων εύκολο με τον ανελκυστήρα
| Όνομα: | Μεγάλη υπαίθρια σκηνή ζευκτόντων στεγών ζευκτόντων βυσμάτων φωτισμού σκηνών συναυλίας γεγονότος κραμ |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
| Μήκος μονάδων: | 0,5 m, 1 m, 2m, 3m, 4m, 5m Ή κατόπιν παραγγελίας |


