Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ aluminum alloy stage light truss ] αγώνας 455 προϊόντα.
300*400mm;400*400mm;450*450mm;400*600mm Σύστημα εξωτερικών δομών σκηνής
| Χρώμα: | ασημί, μαύρο ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Ονομασία προϊόντος: | Διαφημιστικό μπουλόνι ζευκτών dj κουτί φωτισμού αλουμινίου |
Ζευκτόν 50mm σκηνικών ξαρτιών σταθερός σφιγκτήρας και σφιγκτήρας στροφέων
| όνομα προϊόντων: | σφιγκτήρας 50mm ζευκτόντων φωτισμού σκηνικών ξαρτιών |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| Χρώμα: | ασήμι, μαύρος ή προσαρμοσμένος |
Διαφημιστικό μπουλόνι ζευκτών dj κουτί φωτισμού αλουμινίου
| Χρώμα: | Ασήμι, μαύρος ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6082-T6/6061-T6 |
| Όνομα προϊόντων: | Διαφημιστικό μπουλόνι ζευκτών dj κουτί φωτισμού αλουμινίου |
Υπαίθριο οδηγημένο ζευκτόν επίδειξης αργιλίου επίγειας υποστήριξης
| χρώμα: | Ασήμι, μαύρος ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Όνομα προϊόντων: | Υπαίθριο ζευκτόν για το οδηγημένο ζευκτόν επίδειξης αργιλίου επίγειας υποστήριξης |
Χονδρικό μαύρο φως που κρεμά το γρήγορο σφιγκτήρα σκηνικών ζευκτόντων αργιλίου σωλήνων εγκαταστάσεων γεώτρησης
| όνομα προϊόντων: | Σφιγκτήρας ζευκτόντων αργιλίου για την πώληση |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| Χρώμα: | ασήμι, μαύρος ή προσαρμοσμένος |
σφιγκτήρας ζευκτόντων ξαρτιών 38mm ανάβοντας
| όνομα προϊόντων: | σφιγκτήρας ζευκτόντων ξαρτιών 38mm ανάβοντας |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| Χρώμα: | ασήμι, μαύρος ή προσαρμοσμένος |
Πλατφόρμες σκηνών από αλουμίνιο Ενεργειακό εξοπλισμό Φωτισμός Επαγγελματική σκηνή εκδήλωσης
| Material: | Aluminum Alloy 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Εξοπλισμός φωτισμού υπαίθριων σκηνών συναυλιών |
| Application: | concert,Performance |
Γρήγορα συγκεντρώστε το φορητό στάδιο στενών διαδρόμων για το γεγονός
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Γρήγορα συγκεντρώστε το φορητό στάδιο και το στάδιο στενών διαδρόμων για το γεγονός |
| Εφαρμογή: | συναυλία, απόδοση |
αργιλίου ελαφριά σκηνή του DJ γεγονότος συναυλίας συνελεύσεων υπαίθρια
| όνομα προϊόντων: | αργιλίου ελαφριά σκηνή του DJ γεγονότος συναυλίας συνελεύσεων υπαίθρια |
|---|---|
| Υλικό: | κοντραπλακέ/ακρυλικός/galss/αργίλιο |
| Μέγεθος: | 1.22*1.22m |
Βαρέων καθηκόντων παλέτες 2.0-5.0 αργιλίου αποθηκών εμπορευμάτων στατικό βάρος Τ
| Πρώτη ύλη: | κράμα αργιλίου 5052/6063 |
|---|---|
| Στατικό βάρος: | 2.0-5.0 τ |
| Βάρος: | Εξαρτηθείτε από κάθε πρότυπο |


