Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ aluminum square tube truss ] αγώνας 489 προϊόντα.
Εσωτερικό τετραγωνικό ζευκτόν ηλεκτρικά γαλβανισμένα 350x350mm αργιλίου βυσμάτων
| Όνομα: | Εσωτερικές βυσμάτων ζευκτόντων κατασκευές ζευκτόντων αργιλίου τετραγωνικές |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Υπαίθριος ηλεκτρικός τύπων βυσμάτων ζευκτόντων σκηνικού αργιλίου τετραγωνικός που γαλβανίζεται
| Όνομα: | Υπαίθριο ζευκτόν σκηνικού αργιλίου ζευκτόντων αργιλίου τετραγωνικό |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Αλουμινίου κινητή φωτεινή δομή φωτισμού δομή θέατρο φωτισμού δομή για εκδηλώσεις οθόνη
| Ονομασία: | Αλουμινένιο κινούμενο φωτεινό κάλυμμα |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
Τετράγωνο ζευκτό ηλεκτρικό γαλβανισμένο αλουμίνιο για εκδήλωση συναυλίας έκθεσης
| Ονομα: | τετράγωνο ζευκτό αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου 6061-t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
το σύστημα ζευκτόντων φωτισμού κραμάτων αργιλίου βιδών μπουλονιών 400mm για την επίδειξη παρουσιάζει
| Ονομασία: | το σύστημα ζευκτόντων φωτισμού κραμάτων αργιλίου βιδών μπουλονιών 400mm για την επίδειξη παρουσιάζει |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
Δοκιμαστικό σύστημα ανύψωσης τροχού 6061
| Ονομασία: | Δοκιμαστικό σύστημα ανύψωσης τροχού 6061 |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Σχέδιο συστημάτων σκηνικών ζευκτόντων κραμάτων αργιλίου που ανάβει τα επίπεδα ζευκτόντα
| Όνομα: | Σχέδιο συστημάτων σκηνικών ζευκτόντων κραμάτων αργιλίου που ανάβει τα επίπεδα ζευκτόντα |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Εκδήλωση κατασκευής πλαισίου δοκών για μπουλόνια πλάκας αλουμινίου εσωτερικού χώρου
| όνομα: | Εκδήλωση Κατασκευαστών Μπουλονιών Πλακών Αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Δομή 5 ζευκτόντων πλαισίων βυσμάτων αργιλίου Keder επίδειξη ζευκτόντων υποστήριξης
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| όνομα προϊόντων: | Δομή 5 ζευκτόντων πλαισίων βυσμάτων αργιλίου Keder επίδειξη ζευκτόντων υποστήριξης |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή |
υπαίθριο στάδιο ζευκτόντων επίδειξης δομών πλαισίων σκηνικών ζευκτόντων αργιλίου 300mm
| Όνομα: | υπαίθριο στάδιο ζευκτόντων επίδειξης δομών πλαισίων σκηνικών ζευκτόντων αργιλίου 300mm |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |


