Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ aluminum square tube truss ] αγώνας 489 προϊόντα.
Κινητό σύστημα σκηνών ζευκτόντων πλατφορμών σκηνών αργιλίου συναυλίας
| όνομα προϊόντων: | Κινητή σκηνή πλατφορμών σκηνών αργιλίου συναυλίας συστημάτων σκηνών ζευκτόντων εργοστασίων άμεσα για |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
κινητή αργιλίου σκηνικών πλατφορμών ελαφριά εξέδρα ζευκτόντων αργιλίου γαμήλιων επιδείξεων μόδας κινητή
| όνομα προϊόντων: | TUV πιστοποιημένο υπαίθριο γαμήλιων επιδείξεων μόδας κινητό αργιλίου στάδιο εξεδρών ζευκτόντων ελαφρ |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Υψηλός - υπαίθρια σκηνική πλατφόρμα συστημάτων ζευκτόντων σκηνικών στεγών πλατφορμών φωτισμού αργιλίου ποιοτικής συνήθειας
| όνομα προϊόντων: | Υψηλός - υπαίθρια σκηνική πλατφόρμα συστημάτων ζευκτόντων σκηνικών στεγών πλατφορμών φωτισμού αργιλί |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Υπαίθρια σκηνική πλατφόρμα συστημάτων ζευκτόντων σκηνικών στεγών πλατφορμών φωτισμού αργιλίου συνήθειας
| όνομα προϊόντων: | Υπαίθρια σκηνική πλατφόρμα συστημάτων ζευκτόντων σκηνικών στεγών πλατφορμών φωτισμού αργιλίου συνήθε |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Σχεδιασμός ημικυκλικής οροφής με συστήματα φωτισμού DJ Circle Truss Outdoor
| Ονομα: | Σχεδιασμός κυκλικό ζευκτό με σκελετό τριγωνικού κύκλου εξωτερικού χώρου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Στάδιο εκδηλώσεων Αλουμινένιο δοκάρι ελαφρύ Προσαρμοσμένο
| Ονομα: | σκελετό αλουμινίου σκηνής |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου 6061-t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Κράμα αλουμινίου 6061-T6 6082-T6 Φωτιστικό Πύργος Φωτιστικό Τροχός ή Τύπος μπουλονιού
| Ονομα: | ζευκτό πύργου φωτισμού |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου 6061-t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Φορητό δοκάρι από κράμα αλουμινίου CE SGS TUV ISO9001 ROHS
| Ονομα: | φορητό φωτιστικό ζευκτό |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου 6061-t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Κράμα αλουμινίου 6061-T6 Σύστημα ζευκτών συναυλιών Ladder Shaped
| Ονομα: | σύστημα ζευκτών συναυλιών |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου 6061-t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Goal Post Φωτιστικό από αλουμίνιο Καρφίτσα ή Τύπος μπουλονιού
| Ονομα: | φωτιστικό ζευκτό στύλου |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου 6061-t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |


