Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ aluminum stage platforms 1x1m ] αγώνας 50 προϊόντα.
Φορητές υπαίθριες πλατφόρμες σκηνών κραμάτων αλουμινίου 6061-T6 για το γεγονός συναυλίας
| Όνομα προϊόντων: | Φορητή πώληση σκηνών γεγονότος χορού συναυλίας αλουμινίου υπαίθρια |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 800kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Μορφωματικές σκηνικές πλατφόρμες 1x2m γαμήλιου γεγονότος κραμάτων αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | μορφωματικό στάδιο γαμήλιου γεγονότος αργιλίου |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 800kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Εύκολη συνέλευση σκηνικών πλατφορμών κοντραπλακέ αργιλίου γεγονότος ψυχαγωγίας
| Όνομα προϊόντων: | το αργίλιο εύκολο συγκεντρώνει το στάδιο γεγονότος ψυχαγωγίας |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 800kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Η βαρέων καθηκόντων μορφωματική σκηνική πλατφόρμα κραμάτων αργιλίου για το γεγονός παρουσιάζει
| Όνομα προϊόντων: | το γεγονός αργιλίου εύκολο συγκεντρώνει το βαρέων καθηκόντων μορφωματικό στάδιο |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 800kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Μορφωματική ακρυλική σκηνική πλατφόρμα 0.6m συνελεύσεων ύψος 1.1m
| Όνομα προϊόντων: | μορφωματικό στάδιο χορού πλατφορμών συνελεύσεων ακρυλικό |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 800kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Σκηνικές πλατφόρμες 1.22x2.44m αλουμινίου συνελεύσεων γαμήλιου γεγονότος
| Όνομα προϊόντων: | 1.22x2.44 στάδιο γεγονότος γαμήλιων συνελεύσεων αλουμινίου |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 800kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Το τετράγωνο οδήγησε την ακρυλική σκηνική πλατφόρμα φορητό 15mm 18mm για τη δεξίωση γάμου
| Υλικό: | ακρυλικός πίνακας 15mm/18mm |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Πλατφόρμα πατωμάτων σκηνικών φορητή οδηγημένη ακρυλική σταδίων |
| Εφαρμογή: | Ο γάμος, κόμμα, πισίνα, συναυλία, απόδοση, παρουσιάζει, κ.λπ. |
Φορητό σκηνικό ύψος ποδιών αργιλίου διευθετήσιμο για το υπαίθριο γεγονός
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό γρήγορο στάδιο ποδιών αργιλίου για το υπαίθριο γεγονός |
| Εφαρμογή: | συναυλία, απόδοση |
Πλατφόρμες σκηνών από αλουμίνιο Ενεργειακό εξοπλισμό Φωτισμός Επαγγελματική σκηνή εκδήλωσης
| Material: | Aluminum Alloy 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Εξοπλισμός φωτισμού υπαίθριων σκηνών συναυλιών |
| Application: | concert,Performance |
Βαρέων καθηκόντων σκηνικός κινητός φορητός ζευκτόντων αλουμινίου φωτισμού γεγονότος του DJ
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν αλουμινίου/φορητό γεγονός του DJ που ανάβει το κινητό στάδιο |
| Εφαρμογή: | η συναυλία, απόδοση, γάμος, παρουσιάζει, μουσική |


