Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ concert crowd control safety barriers ] αγώνας 46 προϊόντα.
12 οδοφράγματα συντριβής ελέγχου πλήθους συναυλίας ασφάλειας φραγμών μετάλλων Μ
| όνομα προϊόντων: | 12 οδοφράγματα συντριβής συναυλίας ασφάλειας φραγμών μετάλλων μ |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο και χάλυβας |
| Επιφάνεια: | Επένδυση φλογών, ηλεκτρικός γαλβανισμός |
Σκηνικό εμπόδιο ασφάλειας ελέγχου πλήθους ασφάλειας αργιλίου για τους πεζούς
| όνομα προϊόντων: | Για τους πεζούς εμπόδιο ελέγχου πλήθους ασφάλειας αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο και χάλυβας |
| Επιφάνεια: | Επένδυση φλογών, ηλεκτρικός γαλβανισμός, |
Αλουμινένιο φράχτες ελέγχου πλήθους ως φράχτης εκδήλωσης / φράχτης συναυλίας
| Ονομασία προϊόντος: | Αλουμινένιο φράχτη που χρησιμοποιείται ως φράχτης εκδηλώσεων/φραγμός συναυλιών |
|---|---|
| Προδιαγραφές: | 1000mm*1200mm*1200mm, προσαρμόστε. |
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου6061-T6 |
Ανοξείδωτο εμπόδιο ελέγχου πλήθους γεγονότος οδοφραγμάτων χάλυβα εμποδίων ασφάλειας φρακτών
| Όνομα προϊόντων: | Φτηνά ανοξείδωτα εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας εμποδίων |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας - Q235 |
| Μέγεθος: | 1.2m*1m, 1.5m*1m, 2m*1m |
Mojo που διπλώνει το εμπόδιο ασφάλειας αλουμινίου 4m για τη συναυλία
| Προδιαγραφή: | 1000mm*1200mm*1200mm, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο alloy6061-T6 |
| Βάρος: | 30kgs/pc |
Οδόφραγμα συναυλίας εμποδίων ελέγχου πλήθους μετάλλων αργιλίου γεγονότος
| Προδιαγραφή: | 1000mm*1200mm*1200mm, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο alloy6061-T6 |
| Βάρος: | 30kgs/pc |
Υπαίθριο οδόφραγμα γεγονότος συναυλίας με το υλικό κραμάτων αργιλίου 6061-T6
| Προδιαγραφή: | 1000mm*1200mm*1200mm, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο alloy6061-T6 |
| Βάρος: | 30kgs/pc |
Φτηνός τιμών φορητός φράκτης εμποδίων γεγονότος προσωρινός για τη συναυλία
| Όνομα προϊόντων: | Ανοξείδωτο γεγονός οδοφραγμάτων χάλυβα εμποδίων ασφάλειας φρακτών τιμών εργοστασίων |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας - Q235 |
| Μέγεθος: | 1.2m*1m, 1.5m*1m, 2m*1m |
Το υπαίθριο γεγονός αργιλίου προστατεύει το δίπλωμα οδοφραγμάτων ελέγχου πλήθους
| Προδιαγραφή: | 1000mm*1200mm*1200mm, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο alloy6061-T6 |
| Βάρος: | 30kgs/pc |
Προσωρινά εμπόδια ελέγχου πλήθους αργιλίου που διπλώνουν το οδόφραγμα συσκευασίας στη συναυλία
| όνομα προϊόντων: | Προσωρινό οδόφραγμα που διπλώνει το εμπόδιο συσκευασίας |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο και χάλυβας |
| Επιφάνεια: | Επένδυση φλογών, ηλεκτρικός γαλβανισμός |


