Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ concert mobile aluminum stage platforms ] αγώνας 111 προϊόντα.
χειρωνακτικό γραμμικό στάδιο διακοσμήσεων γάμου χαμηλότερου κόστους
| όνομα προϊόντων: | χειρωνακτικό γραμμικό στάδιο διακοσμήσεων γάμου χαμηλότερου κόστους |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
φορητό σκηνικό καθορισμένο guangzhou 8 X 4
| όνομα προϊόντων: | φορητό σκηνικό καθορισμένο guangzhou 8 X 4 |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
νέα οργάνωση σκηνών μουσικής απόδοσης του 2020
| όνομα προϊόντων: | νέα οργάνωση σκηνών μουσικής peformance του 2020 |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Ακρυλικός δεξίωσης γάμου γυαλιού φορητός μορφωματικός κύκλος συνελεύσεων σκηνικού αλουμινίου εύκολος
| όνομα προϊόντων: | Φορητό μορφωματικό στρογγυλό ακρυλικό γαμήλιο στάδιο συνελεύσεων αλουμινίου εύκολο |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
ασιατική ομορφιά γάτα με τα πόδια στάδια γάμου
| όνομα προϊόντων: | ασιατική ομορφιά γάτα με τα πόδια στάδια γάμου |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 1.22*1.22m |
διπλή οργάνωση σκηνικών ζευκτόντων του DJ dugun
| όνομα προϊόντων: | διπλή οργάνωση σκηνικών ζευκτόντων του DJ dugun |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Γεγονός επίδειξης ζευκτόντων του DJ αργιλίου φωτισμού με το ζευκτόν σκηνικού φωτισμού
| Όνομα: | Το στάδιο αργιλίου κινητό παρουσιάζει στο στάδιο φορητή επίδειξη ζευκτόντων υπαίθρια διπλώνοντας υπο |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
| Μήκος μονάδων: | 0,5 m, 1 m, 2m, 3m, 4m, 5m Ή κατόπιν παραγγελίας |
Υλικό γυαλιού σκηνικού αλουμινίου γαμήλιων πλατφορμών ζευκτόντων βυσμάτων σκαλών
| Όνομα προϊόντων: | στάδιο γυαλιού γαμήλιου γεγονότος αλουμινίου |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 800kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Εύκολος συγκεντρώστε τον υπαίθριο θόλο 750kgs/M2 TUV σκηνών συναυλίας επικυρωμένο
| Ονομασία προϊόντος: | Εύκολη συναρμολόγηση εξωτερικής σκηνής συναυλιών |
|---|---|
| Δυνατότητα βάρους: | 800 κιλά/τ.μ. |
| Μέγεθος: | 2m*1m,1m*1m,1.22*2.44m,1.22*1.22m ect |
Συναυλίας οδοφραγμάτων προσωρινά πλήθους κινητά εμπόδια συντριβής οδικής ασφάλειας ελέγχου περιφράζοντας
| όνομα προϊόντων: | Κινητά εμπόδια μετάλλων εμποδίων συντριβής οδικής ασφάλειας αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο και χάλυβας |
| Επιφάνεια: | Επένδυση φλογών, ηλεκτρικός γαλβανισμός, |


