Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ concert stage aluminum truss display ] αγώνας 285 προϊόντα.
ζευκτόν 18mm γεγονότος σκηνικών πλατφορμών αργιλίου 1.22*1.22m επίδειξη σχεδίου κοντραπλακέ
| Όνομα προϊόντων: | Αργίλιο 1.22*1.22m σκηνικό ζευκτόν 18mm γεγονότος Plateform επίδειξη σχεδίου κοντραπλακέ |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου/κοντραπλακέ/γυαλί |
| μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Βαρέων καθηκόντων παλέτα 48 InL Χ 48 1/4 InW Χ 6 InH αργιλίου
| Όνομα: | Παλέτα αργιλίου, 48 inL Χ 48 1/4 inW Χ inH 6 |
|---|---|
| χρώματα: | Ασήμι ή προσαρμοσμένος |
| Τιμή: | 80-200 USD/PC depend on different model |
Αντικαταστήστε υψηλό ελαφρύ ανακυκλώσιμο παλετών αργιλίου χωρητικότητας φορτίων
| Όνομα: | ελαφρύς ανακυκλώσιμος αντικαθιστά την υψηλή παλέτα αργιλίου χωρητικότητας φορτίων |
|---|---|
| Χρώματα: | Ασήμι ή προσαρμοσμένος |
| Τιμή: | 80-200 USD/PC depend on different model |
warehouse storage racking system aluminum pallet
| Όνομα: | παλέτα αργιλίου συστημάτων βασανισμού αποθήκευσης αποθηκών εμπορευμάτων |
|---|---|
| χρώματα: | Ασήμι ή προσαρμοσμένος |
| Τιμή: | 80-200 USD/PC depend on different model |
Παλέτα σχεδιαγράμματος αργιλίου για την κρύα αποθήκευση επιχείρησης θαλασσινών
| Όνομα: | Παλέτα σχεδιαγράμματος αργιλίου για την παλέτα χάλυβα αργιλίου κρύας αποθήκευσης επιχείρησης θαλασσι |
|---|---|
| Χρώματα: | Ασήμι ή προσαρμοσμένος |
| Τιμή: | 80-200 USD/PC depend on different model |
ο γάμος διακοσμήσεων κραμάτων 4ft παρουσιάζει κινητές σκηνικές πλατφόρμες για την πώληση
| Όνομα προϊόντων: | Ο γάμος παρουσιάζει στα κινητά στάδια για το στάδιο 1.22*1.22m επίδειξης αργιλίου σχεδίου πώλησης Pl |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου/κοντραπλακέ/γυαλί |
| Μέγεθος: | 2m*1m,1m*1m,1.22*2.44m,1.22*1.22m ect |
Χοντρό βάρος βαρύ φορτίο τετραγωνική δομή για συναυλίες
| Features: | Lightweight/High Strength/Portable |
|---|---|
| Feature: | Light Weight |
| Usage: | Concert/Exhibition/Event |
Γρήγορη προετοιμασία Αλουμινίου πλατφόρμα εργασίας με ρυθμιζόμενο ύψος 0,7-1,2m σε μόλις 7-15 ημέρες
| Adjustable Height: | 0.6-1m |
|---|---|
| Packing: | Air Bubble Film Or Carton |
| Lead Time: | 7-15 Days |
Υπαίθριο οδηγημένο ζευκτόν επίδειξης αργιλίου επίγειας υποστήριξης
| χρώμα: | Ασήμι, μαύρος ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Όνομα προϊόντων: | Υπαίθριο ζευκτόν για το οδηγημένο ζευκτόν επίδειξης αργιλίου επίγειας υποστήριξης |
Θαλάμων ελαφρύ ζευκτόν Disco τύπων βυσμάτων ζευκτόντων στάσεων μηχανοποιημένο κατασκευή ανάβοντας
| Όνομα προϊόντων: | Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου |
|---|---|
| υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 ή 6082-T6 |
| Χρήση: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |


