Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ design square truss lighting ] αγώνας 424 προϊόντα.
το αργίλιο εύκολο εγκαθιστά το στάδιο γεγονότος ψυχαγωγίας
| όνομα προϊόντων: | το αργίλιο εύκολο εγκαθιστά το στάδιο γεγονότος ψυχαγωγίας |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Επιφάνεια πλατφορμών: | ακρυλικός/κοντραπλακέ/γυαλί |
Εύκολος συγκεντρώστε το φορητό αργίλιο πλατφορμών που διπλώνει το ακρυλικό γαμήλιο στάδιο κραμάτων
| όνομα προϊόντων: | Φορητό στάδιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Υαλώδης |
| Μήκος μονάδων: | 1.0*1.0m |
750kg/Sqm κινητός φορητός κύκλος σκηνικών διακοσμήσεων γυαλιού για το γάμο
| όνομα προϊόντων: | Στάδιο συνελεύσεων |
|---|---|
| Υλικό: | Ακρυλικός |
| Υλικό πλαισίων: | Κράμα αργιλίου 6082/6061 |
Για τους πεζούς εμπόδια 1m μετάλλων αργιλίου γεγονότος συναυλίας προστατευτικά
| Προδιαγραφή: | 1000mm*1200mm*1200mm, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο alloy6061-T6 |
| Βάρος: | 30kgs/pc |
Εμπόδια σκηνών συναυλίας κραμάτων αργιλίου 6061-T6 που διπλώνουν τον έλεγχο πλήθους
| Προδιαγραφή: | 1000mm*1200mm*1200mm, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο alloy6061-T6 |
| Βάρος: | 30kgs/pc |
Mojo που διπλώνει το εμπόδιο ασφάλειας αλουμινίου 4m για τη συναυλία
| Προδιαγραφή: | 1000mm*1200mm*1200mm, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο alloy6061-T6 |
| Βάρος: | 30kgs/pc |
Εμπόδιο εκτάσιμο 30kgs/pc ελέγχου πλήθους συναυλίας αργιλίου
| Προδιαγραφή: | 1000mm*1200mm*1200mm, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο alloy6061-T6 |
| Βάρος: | 30kgs/pc |
Τα υπαίθρια εμπόδια ISO TUV ελέγχου πλήθους συναυλίας γεγονότος πιστοποίησαν 1.5m
| Προδιαγραφή: | 1000mm*1200mm*1200mm, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο alloy6061-T6 |
| Βάρος: | 30kgs/pc |
Οδόφραγμα ελέγχου πλήθους Mojo αργιλίου για την κατασκευή στάσεων θαλάμων
| Προδιαγραφή: | 1000mm*1200mm*1200mm, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο alloy6061-T6 |
| Βάρος: | 30kgs/pc |
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας κραμάτων αλουμινίου 6082-T6 Mojo πτυσσόμενα
| Προδιαγραφή: | 1000mm*1200mm*1200mm, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο alloy6061-T6 |
| Βάρος: | 30kgs/pc |


