Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ event light aluminum ladder truss ] αγώνας 297 προϊόντα.
、Συσκευή σφραγίδας και σφραγίδας βρόγχου, δοκιμή οθόνης και κατασκευής
| χρώμα: | ασημί, μαύρο ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Ονομασία του προϊόντος: | Διαφημιστικό μπουλόνι ζευκτών dj κουτί φωτισμού αλουμινίου |
σύστημα ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου 300*300mm για την επίδειξη συναυλιών
| Ονομασία: | σύστημα ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου 300*300mm για την επίδειξη Concetrs |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
Στρογγυλοειδής βαρύ φορτίο Τάγμα Ατσάλι Αλουμινίου 2m-6m ύψος για εκδηλώσεις
| Ονομασία: | Σχέδιο ζευκτόντων φωτισμού συναυλίας αργιλίου κατασκευαστών |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση/Συναυλία/Σκηνή/Εμπορική Έκθεση |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
εξοπλισμός γεγονότος συστημάτων ζευκτόντων φωτισμού του DJ πλαισίων ζευκτόντων φωτισμού αλουμινίου 450*450mm
| όνομα προϊόντων: | 1m με την οργάνωση δομών ζευκτόντων σκηνικών πλαισίων αργιλίου 2m |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
16 αλουμινίου φωτισμού ζευκτόντων συστημάτων υπαίθριου εσωτερικού βαθμοί εξοπλισμού γεγονότος
| όνομα προϊόντων: | Μικρό ζευκτόν σκηνικού φωτισμού επιδείξεων μόδας |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Συσκευές φωτισμού από κράμα τετραγωνικά δοχεία από αλουμίνιο Δείκτη δοχεία 0,5m 4 μέτρα
| Ονομασία προϊόντος: | Αλουμινένιο θήκη θήκη Εμφάνιση |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290Χ290 χλστ |
| Διάρκεια: | 0,5-4Μ. OEM Προσφέρεται |
Σχεδιασμός 1M Προσαρμοσμένο ύψος 13 ποδιών Φορητό δομοστοιχειωτό δοκάρι αλουμινίου βάση γείωσης δομή πλαισίου
| Ονομα: | φορητή μορφωματική δομή πλαισίων ζευκτόντων αργιλίου συνήθειας σχεδίου 1M |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου 6061-t6/6082-t6 |
| εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
400mm Αλουμινίου Φορητό Bolt Truss Πλάκα Bolt Truss Frame Εκδήλωση προς πώληση
| Ονομασία: | 400mm Αλουμινίου Φορητό Bolt Truss Πλάκα Bolt Truss Frame Event |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
6082-T6 Αλουμινίου Heavy Duty Square Bolt Truss Event Κατασκευαστής Επαγγελματίας
| Ονομασία: | Αλουμίνιο βαρύ τετραγωνικό μπουλόνι τροχιά Event κατασκευαστής επαγγελματίας |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Σχεδιασμός ημικυκλικής οροφής με συστήματα φωτισμού DJ Circle Truss Outdoor
| Ονομα: | Σχεδιασμός κυκλικό ζευκτό με σκελετό τριγωνικού κύκλου εξωτερικού χώρου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |


