Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ event stage aluminium truss ] αγώνας 200 προϊόντα.
Οθόνη ζευκτών αλουμινίου OEM για εκθεσιακούς χώρους
| Ονομα: | οθόνη ζευκτών αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου 6061-t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
υπαίθρια εσωτερική έκθεση δομών ζευκτόντων φωτισμού αλουμινίου 290*290mm 5m
| όνομα προϊόντων: | στάδιο ποιοτικών aluminiumtruss μετωπών ύψους για την απόδοση |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
OEM ελαφρύ και μεσαίο φορτίο βαρύ φορτίο για σκηνή οροφή κουτί ανελκυστήρα πύργο μανίκι μπλοκ
| Ονομασία: | Για πώληση κυκλικής δομής με τριγωνικό εσωτερικό κύκλο δομής σχεδιασμού |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
6061 Αλουμινίου Spigot Led Display Truss φωτισμός σκηνική Truss για πώληση
| Ονομασία προϊόντος: | Σφραγίδα Τάγμα Αλουμινίου 3 Way Corner Για Τάγμα Συστήματος Padding οροφή στάδιο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290Χ290 χλστ |
| Διάρκεια: | 0,5-4Μ. OEM Προσφέρεται |
Επίπεδο Φωτιστικό Αλουμινίου Μπουλόνι τύπου Ηλεκτρικό γαλβανισμένο
| Ονομα: | Φωτιστικό Αλουμινίου Επίπεδο Μπουλόνι Αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου 6061-t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Το μαύρο σύστημα σκηνικών στεγών μεταλλινών αργιλίου βυσμάτων έκαμψε την υπαίθρια επίδειξη ζευκτόντων κιβωτίων φωτισμού του DJ
| όνομα προϊόντων: | Το σύστημα στεγών έκαμψε την υπαίθρια επίδειξη ζευκτόντων κιβωτίων φωτισμού του DJ |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Ρυθμίσιμο αλουμινένιο φωτιστικό στρώμα σε λευκό για εξατομικευμένα σχέδια σκηνής
| Τύπος: | ζευκτόν φωτισμού |
|---|---|
| Διάρκεια: | 1m4m |
| Εφαρμογή: | Εξωτερικά |
Εκδήλωση Σκαλιά Σκαλιά Στραμπού Αλουμινίου Σπιγκότ Σκαλιά προς πώληση
| Ονομασία: | Εκδήλωση Σκαλιά Σκαλιά Στραμπού Αλουμινίου Σπιγκότ Σκαλιά προς πώληση |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν φωτισμού συνήθειας αλουμινίου 6082-T6 σκηνικών ζευκτόντων τριγώνων
| όνομα: | ζευκτόν φωτισμού αργιλίου 290mm φορητό για τις συναυλίες |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
| Μήκος: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
Φορητό τετραγωνικό πλαίσιο δομών σκηνικών ζευκτόντων αλουμινίου στεγών βυσμάτων
| Όνομα: | Φορητό τετραγωνικό πλαίσιο δομών σκηνικών ζευκτόντων αλουμινίου στεγών βυσμάτων |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |


