Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ expandable aluminum safety barrier ] αγώνας 5 προϊόντα.
Εμπόδιο εκτάσιμο 30kgs/pc ελέγχου πλήθους συναυλίας αργιλίου
| Προδιαγραφή: | 1000mm*1200mm*1200mm, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο alloy6061-T6 |
| Βάρος: | 30kgs/pc |
Εμπόδιο πλημμυρών εμποδίων ελέγχου πλήθους συναυλίας χάλυβα κιβωτίων αργιλίου εκτάσιμο
| Όνομα προϊόντων: | Αργιλίου κιβωτίων χάλυβα εμποδίων αργιλίου πλημμυρών εκτάσιμο εμπόδιο πώλησης εμποδίων καυτό |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο Alloy6061-T6 |
| μέγεθος: | 2.1 X 1.1m, 2.2*1.1m, 2.5*1.2mm |
Εκτάσιμα εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας ασφάλειας για το γεγονός φεστιβάλ μουσικής
| όνομα προϊόντων: | Μουσικής φεστιβάλ γεγονότος πλήθους εμποδίων εργοστασίων υποστήριξης εκτάσιμο οδόφραγμα συναυλίας εμ |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας/αργίλιο |
| Μέγεθος: | 1.2*1*1.2m |
Εκτάσιμο κινητό οδόφραγμα χάλυβα εμποδίων ελέγχου πλήθους συναυλίας με την πύλη
| όνομα προϊόντων: | Κινητό ψηλό εκτάσιμο οδόφραγμα ποδηλάτων χάλυβα με την πύλη |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο και χάλυβας |
| Επιφάνεια: | Επένδυση φλογών, ηλεκτρικός γαλβανισμός |
Εμπόδιο πλήθους γεγονότος φεστιβάλ μουσικής που περιφράζει το εκτάσιμο οδόφραγμα συναυλίας
| όνομα προϊόντων: | Εμπόδιο |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο και χάλυβας |
| Επιφάνεια: | Επένδυση φλογών, ηλεκτρικός γαλβανισμός, |
1


