Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ light weight aluminum truss lighting ] αγώνας 328 προϊόντα.
6061-T6 κουτί Σχεδιασμός τετραγωνικό μπουλόν Truss Για το σύστημα Truss φωτισμού Truss Event
| Ονομασία: | Σχεδιασμός Τετράγωνου Σιδηροτροχιακού Τραμπ Για Το Σύστημα Τραμπ Φωτισμού Τραμπ Event |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Χοντρό βάρος βαρύ φορτίο τετραγωνική δομή για συναυλίες
| Features: | Lightweight/High Strength/Portable |
|---|---|
| Feature: | Light Weight |
| Usage: | Concert/Exhibition/Event |
Σύστημα ζευκτόντων επίγειας υποστήριξης σκηνικού φωτισμού αργιλίου βυσμάτων γεγονότος
| όνομα προϊόντων: | Βύσμα αργιλίου ζευκτόντων φωτισμού γεγονότος που ανάβει το υπαίθριο ζευκτόν φωτισμού αργιλίου σκηνικ |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |
Ηλεκτρικός γαλβανισμένος φορητός ζευκτόντων μπουλονιών τριγώνων φωτισμού έκθεσης
| Όνομα: | Φορητοί κατασκευαστές ζευκτόντων μπουλονιών τριγώνων φωτισμού ζευκτόντων μπουλονιών |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Γεγονότος ελαφρύ σύστημα ζευκτόντων αργιλίου κραμάτων εύκολο με τον ανελκυστήρα
| Όνομα: | Μεγάλη υπαίθρια σκηνή ζευκτόντων στεγών ζευκτόντων βυσμάτων φωτισμού σκηνών συναυλίας γεγονότος κραμ |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
| Μήκος μονάδων: | 0,5 m, 1 m, 2m, 3m, 4m, 5m Ή κατόπιν παραγγελίας |
Ανοιχτό τετράγωνο ζευκτικό ζευκτών αλουμινίου Στερεά ζευκτά από χάλυβα
| Ονομα: | Ελαφρύ ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου τμημάτων ζευκτόντων βυσμάτων τετραγωνικό |
|---|---|
| υλικό: | κράμα αλουμινίου 6061-t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Υπαίθρια επίδειξη ζευκτόντων αργιλίου φωτισμού γεγονότος με το ζευκτόν στάσεων
| Όνομα: | Οι κατασκευαστές ζευκτόντων αργιλίου εύκολοι συγκεντρώνουν το σύστημα ζευκτόντων βυσμάτων φωτισμού α |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
| Μήκος μονάδων: | 0,5 m, 1 m, 2m, 3m, 4m, 5m Ή κατόπιν παραγγελίας |
σκηνικό ελαφρύ πλαίσιο ζευκτόντων αργιλίου μήκους 4m/ελαφρύ ζευκτόν TUV στάσεων του DJ επικυρωμένο
| όνομα προϊόντων: | δομή ζευκτόντων πλαισίων/σύστημα ζευκτόντων του DJ βυσμάτων φωτισμού γεγονότος |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, γάμος, κ.λπ. |
Φορητό φως δομών πλαισίων ζευκτόντων αργιλίου τύπων μπουλονιών
| Όνομα: | Φορητό φως δομών ζευκτόντων πλαισίων αργιλίου ζευκτόντων αργιλίου τύπων μπουλονιών |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Υπαίθριο ζευκτόν αργιλίου επίδειξης ζευκτόντων σκηνών συναυλίας κραμάτων
| Όνομα: | Φτηνό σύστημα σκηνικών ζευκτόντων αλουμινίου φωτισμού στεγών ζευκτόντων φωτισμού τετραγωνικό για την |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
| Μήκος μονάδων: | 0,5 m, 1 m, 2m, 3m, 4m, 5m Ή κατόπιν παραγγελίας |


