Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ light weight aluminum truss lighting ] αγώνας 328 προϊόντα.
Ζευκτόν 1M βυσμάτων αλουμινίου δομών ζευκτόντων πλαισίων έκθεσης
| Όνομα: | Δομή 1M ζευκτόντων πλαισίων κατασκευαστές ζευκτόντων βυσμάτων αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
12 Inch Aluminum Spigot Square Box Event Truss Quick Connection
| Τύπος σύνδεσης: | Γρήγορη σύνδεση |
|---|---|
| Σχήμα: | Τετράγωνο, τετράγωνο, τρίγωνο, στρογγυλό ή προσαρμοσμένο |
| Σχέδιο πλαισίων: | Πλατεία |
Φορητό τετραγωνικό πλαίσιο δομών σκηνικών ζευκτόντων αλουμινίου στεγών βυσμάτων
| Όνομα: | Φορητό τετραγωνικό πλαίσιο δομών σκηνικών ζευκτόντων αλουμινίου στεγών βυσμάτων |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Ελαφρύ αργιλίου στάδιο γεγονότος σκηνικών πλατφορμών διευθετήσιμο μετακινούμενο μικρό έξυπνο
| όνομα προϊόντων: | TUV πιστοποιημένο διευθετήσιμο ποδιών στάδιο γεγονότος αργιλίου μετακινούμενο κινητό ελαφρύ μικρό έξ |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Ανθεκτικός ενιαίος παλετών μετάλλων παλετών αργιλίου βάρους βαρέων καθηκόντων αντιμέτωπος
| Όνομα προϊόντων: | χονδρικοί εργοστασίων προμηθευτές παλετών μετάλλων τιμών βιομηχανικοί στην Ινδία |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Μέγεθος: | 1.2*1.2m |
Ευρο- προσαρμοσμένη πρότυπα παλέτα κραμάτων αργιλίου γεγονότος μεγέθους για την αποθήκη εμπορευμάτων
| Όνομα προϊόντων: | Ανθεκτική παλέτα εξώθησης αλουμινίου βιομηχανική |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Μέγεθος: | 1.2*1.2m |
Παλέτα κραμάτων για το βαρέων καθηκόντων γεγονός παλετών χάλυβα βάρους μεταφοράς
| Όνομα προϊόντων: | Συγκεκριμένη προσαρμοσμένη παλέτα αργιλίου υπαίθρια |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Μέγεθος: | 1.2*1.2m |
Ελαφρύ ζευκτόν φωτισμού γεγονότος αργιλίου 6061-T6 συστημάτων ζευκτόντων σκηνών συναυλίας
| Όνομα προϊόντων: | Ζευκτόν φωτισμού γεγονότος |
|---|---|
| υλικό: | Αργίλιο 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |
Υπαίθρια επίδειξη ζευκτόντων επίγειας υποστήριξης ζευκτόντων σκηνών αργιλίου συναυλίας
| χρώμα: | Ασήμι, μαύρος ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Ονομασία προϊόντος: | Υπαίθρια επίδειξη ζευκτόντων επίγειας υποστήριξης ζευκτόντων σκηνών αργιλίου συναυλίας |
Φωτιστικό κουτί με μπουλόνια αλουμινίου
| Ονομα: | Φωτιστικό κιβώτιο ζευκτών Επίπεδο ζευκτικό μπουλόνι αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου 6061-t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |


