Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ lighting truss for stage ] αγώνας 468 προϊόντα.
οδηγημένος σφιγκτήρας φωτισμού ζευκτόντων στεγών με το protetor ζευκτόντων
| όνομα προϊόντων: | οδηγημένος σφιγκτήρας φωτισμού ζευκτόντων στεγών με το protecor ζευκτόντων |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| Χρώμα: | ασήμι, μαύρος ή προσαρμοσμένος |
Ελαφρύ σύστημα τετράγωνων από κράμα αλουμινίου για συναυλίες Εκδηλώσεις με προσαρμόσιμα πλάτη και ύψος
| Width: | 0.5m,3m,2m,1m,4m |
|---|---|
| Usage: | Concert/Exhibition/Event |
| Hardness: | 16 Degree |
Πτυσσόμενος φεστιβάλ συναυλίας δρόμος εθνικών οδών σκηνών γαλβανισμένος εμπόδια
| όνομα προϊόντων: | Γαλβανισμένο διαβατό εμπόδιο οδικού θορύβου εθνικών οδών |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο και χάλυβας |
| Επιφάνεια: | Επένδυση φλογών, ηλεκτρικός γαλβανισμός |
συζευκτήρας ματιών ξαρτιών σφιγκτηρών ζευκτόντων 35mm
| όνομα προϊόντων: | συζευκτήρας ματιών ξαρτιών σφιγκτηρών ζευκτόντων 35mm |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| Χρώμα: | ασήμι, μαύρος ή προσαρμοσμένος |
Μίνι 360 Qr ζευκτόντων F23 F24 σφαιρικός σφιγκτήρας ζευκτόντων JR σωληνώσεων
| όνομα προϊόντων: | ΣΦΙΓΚΤΉΡΑΣ ζευκτόντων JR για τη σωλήνωση ζευκτόντων F23 και F24 |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο 6061 |
| Τυποποιημένος ή μεταβλητός: | Πρότυπα |
340kg σφιγκτήρας σωλήνων ΓΠ υλικών σκαλωσιάς ζευκτόντων με την ανύψωση του ματιού SWL 749lbs
| όνομα προϊόντων: | 340kg σφιγκτήρας ζευκτόντων με την ανύψωση μάτι-SWL 749lbs για το σωλήνα 4851mm |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο 6061 |
| Τυποποιημένος ή μεταβλητός: | Πρότυπα |
αργιλίου ελαφριά σκηνή του DJ γεγονότος συναυλίας συνελεύσεων υπαίθρια
| όνομα προϊόντων: | αργιλίου ελαφριά σκηνή του DJ γεγονότος συναυλίας συνελεύσεων υπαίθρια |
|---|---|
| Υλικό: | κοντραπλακέ/ακρυλικός/galss/αργίλιο |
| Μέγεθος: | 1.22*1.22m |
Κοινός σφιγκτήρας ζευκτόντων σφιγκτηρών 340kg υλικών σκαλωσιάς ματιών SWL 749lbs
| όνομα προϊόντων: | 340kg σφιγκτήρας ζευκτόντων με την ανύψωση μάτι-SWL 749lbs για το σωλήνα 4851mm |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο 6061 |
| Τυποποιημένος ή μεταβλητός: | Πρότυπα |
Πλατφόρμες σκηνών από αλουμίνιο Ενεργειακό εξοπλισμό Φωτισμός Επαγγελματική σκηνή εκδήλωσης
| Material: | Aluminum Alloy 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Εξοπλισμός φωτισμού υπαίθριων σκηνών συναυλιών |
| Application: | concert,Performance |
Εμπόδια σκηνών συναυλίας κραμάτων αργιλίου 6061-T6 που διπλώνουν τον έλεγχο πλήθους
| Προδιαγραφή: | 1000mm*1200mm*1200mm, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο alloy6061-T6 |
| Βάρος: | 30kgs/pc |


