Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ outdoor aluminum stage ] αγώνας 207 προϊόντα.
Εύκολος εγκαταστήστε στενό διάδρομο επιδείξεων μόδας συνελεύσεων σκηνικού τον ακρυλικό γάμου γαμήλιου γυαλιού
| όνομα προϊόντων: | Το υπαίθριο γεγονός εύκολο εγκαθιστά το ακρυλικό στάδιο στενών διαδρόμων γαμήλιων επιδείξεων μόδας γ |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 500kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Μεγάλα εταιρικά φω'τα σκηνικού εισελκόμενα ακρυλικά μετριασμένα γυαλιού γεγονότος γύρω από το στάδιο
| όνομα προϊόντων: | Υπαίθριος εσωτερικός μεγάλος εισελκόμενος ακρυλικός γεγονότος glassLights το στρογγυλό στάδιο |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 500kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Το πτυσσόμενο γεγονός σκηνών γυαλιού περιπάτων γατών χτίζει την απλή πλήρη μεγάλη υπαίθρια πλατφόρμα συναυλίας
| όνομα προϊόντων: | Σκηνική πλατφόρμα γυαλιού αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | Γυαλί |
| Μορφή: | τετράγωνο |
Αντιολισθητική αλουμινίου πλατφόρμα σκηνών πλαισίων κινητή για την υπαίθρια συναυλία
| Ικανότητα βάρους: | 900kgs/sqm |
|---|---|
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | διευθετήσιμα πόδια, αντιοξειδωτικός, κινητός, φορητά |
αντιολισθητικός ταμπλετών τηλεσκοπικός θεάτρων φορητός εξοπλισμός σκηνικών γεφυρών αργιλίου διευθετήσιμος κινητός
| όνομα προϊόντων: | αντιολισθητική φορητή διευθετήσιμη κινητή σκηνική γέφυρα αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Μορφή: | τετράγωνο |
TUV πιστοποιημένη αλουμινίου φορητή 4ft 8ft κινητή συναυλίας πλατφόρμα σκηνών γεγονότος πτυσσόμενη
| όνομα προϊόντων: | TUV πιστοποιημένο εργοστασίων άμεσα σχέδιο πλατφορμών μετωπών σκηνών συναυλίας γεγονότος αργιλίου υπ |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
τετραγωνικό ζευκτόν σκηνικών ξαρτιών ζευκτόντων αργιλίου 300x300mm 350x350mm 400x400mm
| Όνομα προϊόντων: | Σκηνικό ζευκτόν αργιλίου |
|---|---|
| Χρήση: | Υπαίθριο γεγονός |
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 300*300mm 350*350mm 400x400mm |
Φορητή γαμήλια σκηνή φωτισμού σκηνών κραμάτων αργιλίου συναυλίας εσωτερική και υπαίθρια
| Όνομα προϊόντων: | Γαμήλια σκηνή φωτισμού κραμάτων συναυλίας σκηνών αργιλίου φορητή εσωτερική και υπαίθρια |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου/κοντραπλακέ/γυαλί |
| μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Υπαίθριος ηλεκτρικός τύπων βυσμάτων ζευκτόντων σκηνικού αργιλίου τετραγωνικός που γαλβανίζεται
| Όνομα: | Υπαίθριο ζευκτόν σκηνικού αργιλίου ζευκτόντων αργιλίου τετραγωνικό |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Υπαίθριο ζευκτόν 0.5m 1m 2m 3m 4m 5m κύκλων σκηνικού αργιλίου
| Όνομα: | Στάδιο ζευκτόντων αργιλίου ζευκτόντων κύκλων αργιλίου υπαίθριο |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |


