Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ portable aluminum truss ] αγώνας 187 προϊόντα.
Φορητό στάδιο αργιλίου με την ξύλινη φορητή πλατφόρμα
| όνομα προϊόντων: | Φορητή σκηνική πλατφόρμα αργιλίου, ξύλινο φορητό στάδιο |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Μη ολίσθησης φορητή μουσικής υπαίθρια 4 X 8 συναυλίας πλατφόρμα αργιλίου σκηνών σκηνών κινούμενη
| όνομα προϊόντων: | Φορητό σκηνικό αργίλιο |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Στάδιο γεγονότος ντεκόρ σκηνικού ακρυλικό γάμου γυαλιού αργιλίου διαφανές υπαίθριο φορητό
| όνομα προϊόντων: | Ακρυλικό γαμήλιων ντεκόρ σκηνικό ακρυλικό φορητό στάδιο γυαλιού αργιλίου γεγονότος διαφανές υπαίθριο |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 500kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Το υπαίθριο σκηνικό κινητό αργίλιο γυαλιού γεγονότος συγκεντρώνει τη φορητή ακρυλική σκηνική πλατφόρμα
| όνομα προϊόντων: | Το υπαίθριο κινητό αργίλιο γεγονότος συγκεντρώνει τη φορητή ακρυλική σκηνική πλατφόρμα για την πώλησ |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 500kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
στρώμα φωτισμού σκηνής και πλατφόρμα σκηνής ελαφρού αλουμινίου με ακρυλικό γυαλί - διασφάλιση της ασφάλειας φορτίου
| Ονομασία του προϊόντος: | φορητή σκηνική πλατφόρμα αργιλίου 1.22*1.22m για την επίδειξη γεγονότων |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1*1m,1.22*1.22m, 1*2m,1.22*2.44m, ή προσαρμοσμένο |
| Υψόμετρο: | 0.2m,00,4-0,6 μέτρα,00,6-1m,0.8-1.3m ή προσαρμοσμένα |
αντιολισθητικός ταμπλετών τηλεσκοπικός θεάτρων φορητός εξοπλισμός σκηνικών γεφυρών αργιλίου διευθετήσιμος κινητός
| όνομα προϊόντων: | αντιολισθητική φορητή διευθετήσιμη κινητή σκηνική γέφυρα αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Μορφή: | τετράγωνο |
υπαίθριο αντιολισθητικό στάδιο ψυχαγωγίας αργιλίου
| Όνομα: | υπαίθριο αντιολισθητικό στάδιο ψυχαγωγίας αργιλίου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1.22*1.22M/1.22*2.44M/Customized |
| Υλικό: | Κοντραπλακέ/ακρυλικός/γυαλί |
υπαίθριο στάδιο γυαλιού γεγονότος αργιλίου
| όνομα προϊόντων: | υπαίθριο στάδιο γυαλιού γεγονότος αργιλίου |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Υπαίθριο εσωτερικό γεγονός σκηνικών πλατφορμών γαμήλιου αργιλίου επιδείξεων μόδας ακρυλικό
| όνομα προϊόντων: | υπαίθριο εσωτερικό επιδείξεων μόδας γαμήλιου αργιλίου στάδιο γεγονότος σκηνικών πλατφορμών ακρυλικό |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 500kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
αργιλίου ελαφριά σκηνή του DJ γεγονότος συναυλίας συνελεύσεων υπαίθρια
| όνομα προϊόντων: | αργιλίου ελαφριά σκηνή του DJ γεγονότος συναυλίας συνελεύσεων υπαίθρια |
|---|---|
| Υλικό: | κοντραπλακέ/ακρυλικός/galss/αργίλιο |
| Μέγεθος: | 1.22*1.22m |


