Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ square screw bolt truss ] αγώνας 10 προϊόντα.
Ο τετραγωνικός Μαύρος ζευκτόντων φωτισμού συστημάτων ζευκτόντων μπουλονιών βιδών
| Όνομα: | Τετραγωνικό ζευκτόν μπουλονιών βιδών για το Μαύρο ζευκτόντων φωτισμού συστημάτων ζευκτόντων |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
6082-T6 Τετραγωνική βίδα Σφραγιστήρας Τρακ για το σύστημα φωτισμού Τρακ Μαύρο
| Ονομασία: | Τετραγωνική βίδα βρόγχος δοχείο για δοχείο σύστημα φωτισμού δοχείο μαύρο |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Μπουλονιών τετραγωνικό κιβωτίων ζευκτόντων ζευκτόν βιδών αργιλίου τετραγωνικό
| Όνομα: | Μπουλονιών ζευκτόντων τετραγωνικό κιβωτίων ζευκτόντων ζευκτόν βιδών αργιλίου τετραγωνικό |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Πυροβολητήρι Στραμπούλα Στραμπούλα Αλουμινίου Στραμπούλα Στραμπούλα προς πώληση
| Ονομασία: | Σιδερένιο Τρίχωμα Τετραγωνικό Τρίχωμα Τετραγωνικό Τρίχωμα Αλουμινίου Τετραγωνικό Τρίχωμα |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Επίπεδο Φωτιστικό Αλουμινίου Μπουλόνι τύπου Ηλεκτρικό γαλβανισμένο
| Ονομα: | Φωτιστικό Αλουμινίου Επίπεδο Μπουλόνι Αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου 6061-t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Ζευκτόν φωτισμού αργιλίου βιδών μπουλονιών συστημάτων ζευκτόντων για την επίδειξη γεγονότων
| Ονομασία: | Ζευκτόν φωτισμού αργιλίου βιδών μπουλονιών συστημάτων ζευκτόντων για την επίδειξη γεγονότων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
το σύστημα ζευκτόντων φωτισμού κραμάτων αργιλίου βιδών μπουλονιών 400mm για την επίδειξη παρουσιάζει
| Ονομασία: | το σύστημα ζευκτόντων φωτισμού κραμάτων αργιλίου βιδών μπουλονιών 400mm για την επίδειξη παρουσιάζει |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
Αλουμινίου κινητή φωτεινή δομή φωτισμού δομή θέατρο φωτισμού δομή για εκδηλώσεις οθόνη
| Ονομασία: | Αλουμινένιο κινούμενο φωτεινό κάλυμμα |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
Ηλεκτρικό γαλβανισμένο σύστημα ζευκτόντων συναυλίας τύπων βυσμάτων ζευκτόντων φωτισμού γεγονότος
| Όνομα προϊόντων: | Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου |
|---|---|
| υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Αλουμινένιο κάγκελο εξωτερικής συναυλίας Φιλοξενούμενη 290*290mm 400*400mm
| Color: | Silver,black or customized |
|---|---|
| Material: | aluminum alloy |
| Εφαρμογή: | Συναυλία, έκθεση, απόδοση, ζώνη του DJ, μουσική |
1


