Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ stage mojo barrier ] αγώνας 19 προϊόντα.
Εύκολο εμπόδιο Mojo σκηνών εμποδίων ελέγχου πλήθους συναυλίας συνελεύσεων
| όνομα προϊόντων: | Εύκολο εμπόδιο σκηνικού Mojo συνελεύσεων εμποδίων ελέγχου πλήθους ανεφοδιασμού εργοστασίων |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο και χάλυβας |
| Επιφάνεια: | Επένδυση φλογών, ηλεκτρικός γαλβανισμός, |
Mojo που διπλώνει το εμπόδιο ασφάλειας αλουμινίου 4m για τη συναυλία
| Προδιαγραφή: | 1000mm*1200mm*1200mm, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο alloy6061-T6 |
| Βάρος: | 30kgs/pc |
Εμπόδια σκηνών συναυλίας κραμάτων αργιλίου 6061-T6 που διπλώνουν τον έλεγχο πλήθους
| Προδιαγραφή: | 1000mm*1200mm*1200mm, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο alloy6061-T6 |
| Βάρος: | 30kgs/pc |
Οδόφραγμα Mojo κραμάτων αργιλίου εμποδίων ελέγχου πλήθους συναυλίας ασφάλειας
| όνομα προϊόντων: | Πύλη εμποδίων οδοφραγμάτων Mojo ελέγχου συναυλίας κραμάτων αργιλίου ασφάλειας |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο και χάλυβας |
| Επιφάνεια: | Επένδυση φλογών, ηλεκτρικός γαλβανισμός, |
Οδόφραγμα Mojo εμποδίων ελέγχου πλήθους συναυλίας αργιλίου
| όνομα προϊόντων: | Νεώτερο και ευνοϊκό οδόφραγμα Mojo συναυλίας αργιλίου συναυλίας |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο και χάλυβας |
| Επιφάνεια: | Επένδυση φλογών, ηλεκτρικός γαλβανισμός, |
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας κραμάτων αλουμινίου 6082-T6 Mojo πτυσσόμενα
| Προδιαγραφή: | 1000mm*1200mm*1200mm, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο alloy6061-T6 |
| Βάρος: | 30kgs/pc |
Εμπόδια πτυσσόμενο Χιούστον ελέγχου πλήθους συναυλίας Mojo
| Προδιαγραφή: | 1000mm*1200mm*1200mm, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας Q235 |
| Βάρος: | 30kgs/pc |
Γεγονός Mojo συναυλίας που διπλώνει το εμπόδιο 2mm ελέγχου πλήθους αργιλίου πλέγμα
| Προδιαγραφή: | 1000mm*1200mm*1200mm, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο alloy6061-T6 |
| Βάρος: | 30kgs/pc |
Οδόφραγμα ελέγχου πλήθους Mojo αργιλίου για την κατασκευή στάσεων θαλάμων
| Προδιαγραφή: | 1000mm*1200mm*1200mm, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο alloy6061-T6 |
| Βάρος: | 30kgs/pc |
Φορητή υπαίθρια συναυλία οδοφραγμάτων Mojo αργιλίου διπλώματος
| Προδιαγραφή: | 1000mm*1200mm*1200mm, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο alloy6061-T6 |
| Βάρος: | 30kgs/pc |


