Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ steel concert stage barricades ] αγώνας 39 προϊόντα.
Δίπλωμα οδοφραγμάτων ελέγχου πλήθους Mojo συναυλίας χάλυβα Q235
| Προδιαγραφή: | 1000mm*1200mm*1200mm, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας Q235 |
| Βάρος: | 30kgs/pc |
Εκτάσιμο κινητό οδόφραγμα χάλυβα εμποδίων ελέγχου πλήθους συναυλίας με την πύλη
| όνομα προϊόντων: | Κινητό ψηλό εκτάσιμο οδόφραγμα ποδηλάτων χάλυβα με την πύλη |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο και χάλυβας |
| Επιφάνεια: | Επένδυση φλογών, ηλεκτρικός γαλβανισμός |
οδόφραγμα οδικής ασφάλειας εμποδίων ελέγχου πλήθους συναυλίας 2m
| όνομα προϊόντων: | οδόφραγμα κυκλοφορίας ελέγχου πλήθους οδικής ασφάλειας 2m |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο και χάλυβας |
| Επιφάνεια: | Επένδυση φλογών, ηλεκτρικός γαλβανισμός |
Προσωρινά εμπόδια ελέγχου πλήθους αργιλίου που διπλώνουν το οδόφραγμα συσκευασίας στη συναυλία
| όνομα προϊόντων: | Προσωρινό οδόφραγμα που διπλώνει το εμπόδιο συσκευασίας |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο και χάλυβας |
| Επιφάνεια: | Επένδυση φλογών, ηλεκτρικός γαλβανισμός |
Βαρέων καθηκόντων συναυλίας πλήθους φράκτης οδοφραγμάτων ασφάλειας ελέγχου γαλβανισμένος εμπόδια
| όνομα προϊόντων: | Βαρέων καθηκόντων γαλβανισμένος φράκτης οδοφραγμάτων ασφάλειας για τα γεγονότα |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο και χάλυβας |
| Επιφάνεια: | Επένδυση φλογών, ηλεκτρικός γαλβανισμός |
Προσωρινή ασφάλειας οδοφραγμάτων συναυλία εμποδίων συντριβής πορτών συγκεκριμένη
| όνομα προϊόντων: | Προσωρινό εμπόδιο συντριβής ασφάλειας συγκεκριμένο με το οδόφραγμα πορτών |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο και χάλυβας |
| Επιφάνεια: | Επένδυση φλογών, ηλεκτρικός γαλβανισμός |
Εμπόδιο αντιολισθητικό 1x1.2x1.2m ελέγχου πλήθους μετάλλων συναυλίας
| Προδιαγραφή: | 1000mm*1200mm*1200mm, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας Q235 |
| Βάρος: | 30kgs/pc |
Εισελκόμενο οδόφραγμα ανοξείδωτου Guangzhou
| Όνομα προϊόντων: | Εισελκόμενο οδόφραγμα ανοξείδωτου Guangzhou |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο και χάλυβας |
| Επιφάνεια: | Επένδυση φλογών, ηλεκτρικός γαλβανισμός |
Κινητό οδόφραγμα ο ηλεκτρικός γαλβανίζοντας ISO χάλυβα οδηγών εθνικών οδών επικυρωμένο
| Όνομα προϊόντων: | Κινητό οδόφραγμα εμποδίων οδηγών εθνικών οδών |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο και χάλυβας |
| Επιφάνεια: | Επένδυση φλογών, ηλεκτρικός γαλβανισμός |
Οδικό οδόφραγμα υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων εμποδίων ασφάλειας αργιλίου αστυνομίας κατασκευής
| όνομα προϊόντων: | Οδικό οδόφραγμα υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων τύπων εμποδίων αστυνομίας κατασκευής |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο και χάλυβας |
| Επιφάνεια: | Επένδυση φλογών, ηλεκτρικός γαλβανισμός |


