Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ truss dj booth ] αγώνας 120 προϊόντα.
Κρεμώντας πύργος 250x250mm ζευκτόντων ομιλητών μπουλονιών βυσμάτων
| Όνομα προϊόντων: | ζευκτόν για την ένωση του πύργου ζευκτόντων ομιλητών ομιλητών |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290X290mm |
| Μήκος: | 0.5-4M. COem προσφερθείς |
Εσωτερική υπαίθρια επίδειξη ζευκτόντων φωτισμού σκηνών συναυλίας αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | Εσωτερική υπαίθρια επίδειξη ζευκτόντων φωτισμού σκηνών συναυλίας αργιλίου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290X290mm/400x400mm/400x600mm |
| Μήκος: | 0.5-4M. COem προσφερθείς |
Στρογγυλό κονσέρτο κουτί Αλουμίνιο φωτιστικό δοχείο μουσική συναρμολόγηση Μαύρο
| Product Name: | aluminum lighting truss black |
|---|---|
| Size: | 290X290mm/400x400mm/400x600mm |
| Length: | 0.5-4M. OEM Offered |
βαρύ φορτίο βρύση κουτί κύκλος στρογγυλό φωτισμό γεγονός δοχείο αλουμινίου
| Product Name: | circle lighting event truss aluminum |
|---|---|
| Size: | 290X290mm/400x400mm/400x600mm |
| Length: | 0.5-4M. OEM Offered |
Ηχοφωτισμός και φωτισμός σκηνής συναυλίας
| Ονομασία του προϊόντος: | Αλουμίνιο οροφής με θήκη σκηνής |
|---|---|
| Size: | 290X290mm/400x400mm/400x600mm |
| Διάρκεια: | 0,5-4Μ. OEM Προσφέρεται |
Αλουμινίου κράμα τετραγωνικό κουτί καμπυλωτή κάλυψη εκδήλωση σύστημα οροφής δοχείο
| Ονομασία του προϊόντος: | σύστημα οροφής με θόρυβο από κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Size: | 290X290mm/400x400mm/400x600mm |
| Length: | 0.5-4M. OEM Offered |
Εκδήλωση συναυλιών σε εξωτερικό χώρο
| Ονομασία προϊόντος: | Εκδήλωση συναυλιών σε εξωτερικό χώρο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290Χ290 χλστ |
| Διάρκεια: | 0,5-4Μ. OEM Προσφέρεται |
Φορητό φωτισμό σκηνής ημικύκλος Podium Event οροφική δομή
| Product Name: | Portable Stage Lighting Semi Circle Podium Event Roof Truss |
|---|---|
| Size: | 290X290mm |
| Length: | 0.5-4M. OEM Offered |
Σύστημα οροφής ζευκτών Φωτισμού Σκηνής Καμπυλωμένου Κουβούκλιο Συναυλίας
| Ονομασία προϊόντος: | Συναυλία Αλουμινίου Καμπυλωτό Κουβούκλιο Ελαφρύ Μουσικό Τρουκ |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290Χ290 χλστ |
| Μήκος: | 0,5-4Μ. OEM Προσφέρεται |
Παγκόσμια δομή φωτισμού από αλουμίνιο με πιστοποιητικά TUV SGS και CE
| Χρώμα: | ασημί, μαύρο ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Ονομασία προϊόντος: | Φαρμακευτική συσκευή για την προώθηση της υγείας |


