Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ 2m length stage light truss system ] αγώνας 260 προϊόντα.
Modular Aluminum Alloy Truss Display for Exhibitions and Events
| Τύπος σύνδεσης: | Γρήγορη σύνδεση |
|---|---|
| Σχήμα: | Ορθογώνιο παραλληλόγραμμο |
| Σχέδιο πλαισίων: | Αρθρωτός |
Aluminum Alloy Exhibition Truss Wall System for Events
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
|---|---|
| Μονάδα μήκους: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
| Σχήμα τμήματος δομής: | Τετράγωνο ή Στρογγυλό |
Modular Aluminum Stage Truss for Events 500kg Capacity
| Τύπος σύνδεσης: | Σύνδεση ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ |
|---|---|
| Φορτίο χωρητικότητας: | 500 κιλά |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
Αύξηση της δομικής λαμπρότητας με αλουμινένιο σκηνικό δοχείο, δοχείο σπιγκότ και δοχείο μπουλτών
| Χρώμα: | ασημί, μαύρο ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Ονομασία προϊόντος: | Διαφημιστικό μπουλόνι ζευκτών dj κουτί φωτισμού αλουμινίου |
Συστήματα οροφής από αλουμίνιο για συναυλίες
| Χρώμα: | ασημί, μαύρο ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Ονομασία προϊόντος: | Υψηλή ανάληψη αλουμινίου τετραγωνίδιο μεγάλη σφουγγαρίστρα τετραγωνίδιο |
ελαφρύ στάδιο συστημάτων επίδειξης ζευκτόντων αργιλίου στάσεων 6082 6061-T6 DJ
| όνομα προϊόντων: | 6082/6061-T6 το ζευκτόν αργιλίου ανάβει το στάδιο συστημάτων ζευκτόντων σκηνικού αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Ζευκτόν σκηνών αργιλίου συναυλίας επίδειξης ζευκτόντων αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | ζευκτόν σκηνών αργιλίου συναυλίας επίδειξης ζευκτόντων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Τετραγωνικό ασημένιο χρώμα ζευκτόντων βυσμάτων αργιλίου επίδειξης
| Όνομα προϊόντων: | καυτό στάδιο αργιλίου επίδειξης ποιοτικών τετραγωνικό ζευκτόντων ζευκτόντων βυσμάτων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Υπαίθριο ζευκτόν αργιλίου επίδειξης ζευκτόντων σκηνών συναυλίας κραμάτων
| Όνομα: | Φτηνό σύστημα σκηνικών ζευκτόντων αλουμινίου φωτισμού στεγών ζευκτόντων φωτισμού τετραγωνικό για την |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
| Μήκος μονάδων: | 0,5 m, 1 m, 2m, 3m, 4m, 5m Ή κατόπιν παραγγελίας |
Υπαίθρια επίδειξη ζευκτόντων αργιλίου φωτισμού γεγονότος με το ζευκτόν στάσεων
| Όνομα: | Οι κατασκευαστές ζευκτόντων αργιλίου εύκολοι συγκεντρώνουν το σύστημα ζευκτόντων βυσμάτων φωτισμού α |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
| Μήκος μονάδων: | 0,5 m, 1 m, 2m, 3m, 4m, 5m Ή κατόπιν παραγγελίας |


