Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ 2m length stage light truss system ] αγώνας 260 προϊόντα.
Aluminum Alloy Concert Stage Lighting Truss System
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6 |
|---|---|
| Μονάδα μήκους: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
| Σχήμα τμήματος δομής: | Τετράγωνο ή Στρογγυλό |
Γεγονός επίδειξης ζευκτόντων του DJ αργιλίου φωτισμού με το ζευκτόν σκηνικού φωτισμού
| Όνομα: | Το στάδιο αργιλίου κινητό παρουσιάζει στο στάδιο φορητή επίδειξη ζευκτόντων υπαίθρια διπλώνοντας υπο |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
| Μήκος μονάδων: | 0,5 m, 1 m, 2m, 3m, 4m, 5m Ή κατόπιν παραγγελίας |
F34 συστήματα ζευκτόντων στεγών σκηνικού αλουμινίου του DJ πύργων ανελκυστήρων μπουλονιών βυσμάτων σκηνικών ελαφριά ζευκτόντων σφαιρικά
| όνομα προϊόντων: | SHIZHAN το μεγάλο σχέδιο εμπορικών σημάτων προσάρμοσε το κυρτό σύστημα ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |
Αργιλίου 6061-T6 σκηνών ελαφρύ ζευκτόν φωτισμού συναυλίας ζευκτόντων ελαφρύ
| Όνομα προϊόντων: | Ζευκτόν φωτισμού γεγονότος |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |
Εσωτερική υπαίθρια επίδειξη ζευκτόντων φωτισμού σκηνών συναυλίας αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | Εσωτερική υπαίθρια επίδειξη ζευκτόντων φωτισμού σκηνών συναυλίας αργιλίου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290X290mm/400x400mm/400x600mm |
| Μήκος: | 0.5-4M. COem προσφερθείς |
290X290mm Συναυλία Curved Αλουμινίου Box Εκδήλωση σκηνή φωτισμού σύστημα τροχιάς
| Ονομασία προϊόντος: | σύστημα οροφής με φωτιστικό δοχείο από αλουμίνιο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290Χ290 χλστ |
| Διάρκεια: | 0,5-4Μ. OEM Προσφέρεται |
Ηλεκτρικό γαλβανισμένο σύστημα ζευκτών φωτιστικών αλουμινίου για υπαίθρια εκδήλωση
| Ονομα: | Σύστημα ζευκτών εκδηλώσεων εξωτερικών χώρων φωτιστικού αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου 6061-t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Σύστημα ζευκτόντων επίγειας υποστήριξης σκηνικού φωτισμού αργιλίου βυσμάτων γεγονότος
| όνομα προϊόντων: | Βύσμα αργιλίου ζευκτόντων φωτισμού γεγονότος που ανάβει το υπαίθριο ζευκτόν φωτισμού αργιλίου σκηνικ |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |
Υπαίθριο αργιλίου συναυλίας σύστημα ζευκτόντων στεγών σκηνών ελαφρύ καμμμένο ζευκτόν
| όνομα προϊόντων: | 17 TUV εργοστασίων σημαδιών υπαίθριων αργιλίου συναυλίας σκηνών καμμμένων ζευκτόν στεγών έτη ζευκτόν |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |
Γεγονότος σύστημα βυσμάτων αργιλίου σκηνικών ελαφρύ ζευκτόντων διευθετήσιμο
| όνομα προϊόντων: | Ζευκτόν φωτισμού γεγονότος με το διευθετήσιμο στάδιο αργιλίου για το υπαίθριο στάδιο |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |


