Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ 6061 t6 aluminum ladder bolt truss ] αγώνας 300 προϊόντα.
Εμπόδια σκηνών συναυλίας κραμάτων αργιλίου 6061-T6 που διπλώνουν τον έλεγχο πλήθους
| Προδιαγραφή: | 1000mm*1200mm*1200mm, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο alloy6061-T6 |
| Βάρος: | 30kgs/pc |
Υπαίθριο οδόφραγμα γεγονότος συναυλίας με το υλικό κραμάτων αργιλίου 6061-T6
| Προδιαγραφή: | 1000mm*1200mm*1200mm, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο alloy6061-T6 |
| Βάρος: | 30kgs/pc |
Υπαίθριο τρίγωνο ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου μπουλονιών που διαμορφώνεται
| Όνομα: | Υπαίθρια ελαφριά κατασκευή ζευκτόντων μπουλονιών τριγώνων αργιλίου ζευκτόντων μπουλονιών |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
ελαφρύ στάδιο συστημάτων επίδειξης ζευκτόντων αργιλίου στάσεων 6082 6061-T6 DJ
| όνομα προϊόντων: | 6082/6061-T6 το ζευκτόν αργιλίου ανάβει το στάδιο συστημάτων ζευκτόντων σκηνικού αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Σκηνικό ζευκτόν μπουλονιών βυσμάτων αργιλίου γεγονότος ζευκτόντων φωτισμού αλουμινίου δομών πλαισίων
| όνομα προϊόντων: | Σκηνικό ζευκτόν ζευκτόντων μπουλονιών βυσμάτων αργιλίου γεγονότος δομών ζευκτόντων |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |
Ζευκτόν φωτισμού αργιλίου βιδών μπουλονιών συστημάτων ζευκτόντων για την επίδειξη γεγονότων
| Ονομασία: | Ζευκτόν φωτισμού αργιλίου βιδών μπουλονιών συστημάτων ζευκτόντων για την επίδειξη γεγονότων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
、Συσκευή σφραγίδας και σφραγίδας βρόγχου, δοκιμή οθόνης και κατασκευής
| χρώμα: | ασημί, μαύρο ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Ονομασία του προϊόντος: | Διαφημιστικό μπουλόνι ζευκτών dj κουτί φωτισμού αλουμινίου |
Αλουμινένιο Στάδιο Τρακς, Spigot Τρακς, και Bolt Τρακς Ενισχύοντας δομική λαμπρότητα
| Color: | Silver,black or customized |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Product name: | Aluminum dj lighting box truss advertising bolt truss |
Αλουμινίου φωτισμού τετραγωνικό μπουλτό δοχείο κράμα 6061 δοχείο κατασκευάζει σύστημα
| Ονομασία: | Ελαφριά τετραγωνική τροχιά βρόγχων κατασκευάζει αλουμίνιο τροχιά βρόγχων |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Σχεδιασμός Κύκλος Τράσο Σπιγκότ Σκάλα Τράσο Αλουμίνιο Τράσο Σπιγκότ
| Ονομασία: | Σχεδιασμός Κύκλος Τράσο Σπιγκότ Σκάλα Τράσο Αλουμίνιο Τράσο Σπιγκότ |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |


