Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ 6061 t6 aluminum ladder bolt truss ] αγώνας 300 προϊόντα.
Ημι σύστημα ζευκτόντων στεγών κύκλων υγιές και ελαφρύ έξυπνο
| Όνομα προϊόντων: | Ημι σύστημα ζευκτόντων στεγών κύκλων υγιές και ελαφρύ έξυπνο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290x290mm |
| Μήκος: | 0.5-4M. COem προσφερθείς |
Υπαίθριο οδόφραγμα εμποδίων πυλών ελέγχου πλήθους γεγονότος συναυλίας αλουμινίου
| Προδιαγραφή: | 1000mm*1200mm*1200mm, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| Βάρος: | 30kgs/pc |
Ηλεκτρικό γαλβανισμένο σύστημα ζευκτόντων συναυλίας τύπων βυσμάτων ζευκτόντων φωτισμού γεγονότος
| Όνομα προϊόντων: | Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου |
|---|---|
| υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Ασημένιο ζευκτόν 1m αργιλίου σκηνικών ελαφρύ ζευκτόντων ζωνών του DJ ελαφρύ μήκος 2m 3m
| Υλικό πλαισίου: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Διάρκεια: | 0.5m, 1m, 2m, 3m ή Customerized |
| Χρήση: | Συναυλία, μουσική, απόδοση, ζώνη του DJ, γεγονός |
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου ομιλητών σειράς γραμμών που στέκεται 400x400mm
| Όνομα προϊόντων: | πύργος ζευκτόντων στάσεων ομιλητών σειράς γραμμών αλουμινίου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290X290mm |
| Μήκος: | 0.5-4M. COem προσφερθείς |
Ηχητικό σύστημα 30x2mm πύργων ζευκτόντων ομιλητών σειράς γραμμών στάσεων
| Όνομα προϊόντων: | Ηχητικό σύστημα σειράς γραμμών στάσεων πύργων ζευκτόντων ομιλητών σειράς γραμμών |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290X290mm |
| Μήκος: | 0.5-4M. COem προσφερθείς |
Τετραγωνικό ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου cOem για την ένωση των ομιλητών
| Όνομα προϊόντων: | ζευκτόν για την ένωση του πύργου ζευκτόντων ομιλητών ομιλητών |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290X290mm |
| Μήκος: | 0.5-4M. COem προσφερθείς |
ζευκτόν φωτισμού έκθεσης ζευκτόντων αργιλίου 290x290mm τετραγωνικό ελαφρύ
| Όνομα προϊόντων: | ελαφρύ ζευκτόν αργιλίου |
|---|---|
| υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 300*300mm, 350*350mm, 400*400mm, κ.λπ. |
f34 τετραγωνικό σύστημα ζευκτόντων βυσμάτων αργιλίου θαλάμων του DJ ζευκτόντων
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | f34 τετραγωνικό σύστημα ζευκτόντων βυσμάτων αργιλίου θαλάμων του DJ ζευκτόντων |
| Χρώμα: | Silver/OEM |
Σύστημα φωτισμού δομοστοιχείων από αλουμίνιο κράμα 6061 δομοστοιχείο φωτισμού σκηνής
| Ονομασία: | Δοκιμαστικό σύστημα ανύψωσης τροχού 6061 |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |


