Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ 6m stage lighting scaffolding ] αγώνας 57 προϊόντα.
Μετακίνητη πλατφόρμα σκηνής Συνέδριο
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Φωτεινή σκηνή εκδήλωσης εξωτερικού συναυλισμού ξύλινες φορητές σκηνικές σκάλες |
| Εφαρμογή: | συναυλία, απόδοση |
ISO9001 μετριασμένο στάδιο γυαλιού πιστοποιητικών αλουμίνιο για το γάμο
| Όνομα προϊόντων: | στάδιο γυαλιού γαμήλιου γεγονότος αλουμινίου |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 800kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Υλικό γυαλιού σκηνικού αλουμινίου γαμήλιων πλατφορμών ζευκτόντων βυσμάτων σκαλών
| Όνομα προϊόντων: | στάδιο γυαλιού γαμήλιου γεγονότος αλουμινίου |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 800kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Φορητό υπαίθριο στάδιο 1m γαμήλιου χορού πατωμάτων γυαλιού μήκος 2m 4m
| Όνομα προϊόντων: | φορητό υπαίθριο στάδιο χορού πατωμάτων γυαλιού γεγονότος |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 800kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Στάδιο γυαλιού κραμάτων αλουμινίου 6082-T6 για το γαμήλιο γεγονός 200x200mm
| Όνομα προϊόντων: | στάδιο γυαλιού γαμήλιου γεγονότος αλουμινίου |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 800kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Γρήγορα συγκεντρώστε το φορητό στάδιο στενών διαδρόμων για το γεγονός
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Γρήγορα συγκεντρώστε το φορητό στάδιο και το στάδιο στενών διαδρόμων για το γεγονός |
| Εφαρμογή: | συναυλία, απόδοση |
Αλουμινένιο Φωτιστικό Πλέγμα Ισχυρή Τεχνική Υποστήριξη Περιβαλλοντικά φιλικό
| Ονομασία προϊόντος: | Αλουμινένιο Φωτιστικό Πλέγμα Ισχυρή Τεχνική Υποστήριξη Περιβαλλοντικά φιλικό |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290/300/400/600 |
| Διάρκεια: | 0,5-4Μ. OEM Προσφέρεται |


