Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ 6m stage lighting scaffolding ] αγώνας 57 προϊόντα.
Κρύος Galvanization πύργος ικριωμάτων σκηνικού φωτισμού αλουμινίου Ringlock ελαφρύς
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος, 3years |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπώλησης: | Σε απευθείας σύνδεση τεχνική υποστήριξη, επιστροφή και αντικατάσταση |
| Ικανότητα λύσης προγράμματος: | γραφικό σχέδιο, τρισδιάστατο πρότυπο σχέδιο, συνολική λύση για τα προγράμματα |
Το ακρυλικό στάδιο γυαλιού πινάκων ανάβει το ζευκτόν κραμάτων στρώματος για το γεγονός
| Υλικό: | ακρυλικός πίνακας 15mm/18mm |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Ακρυλικό στάδιο γεγονότος σκηνικών πλατφορμών αργιλίου |
| Εφαρμογή: | Ο γάμος, κόμμα, πισίνα, συναυλία, απόδοση, παρουσιάζει, κ.λπ. |
Πλατφόρμες σκηνών από αλουμίνιο Ενεργειακό εξοπλισμό Φωτισμός Επαγγελματική σκηνή εκδήλωσης
| Material: | Aluminum Alloy 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Εξοπλισμός φωτισμού υπαίθριων σκηνών συναυλιών |
| Application: | concert,Performance |
Ρυθμίσιμες πλατφόρμες σκηνής πλατφόρμες σκηνής αλουμινίου
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Φωτεινή σκηνή εξωτερικού |
| Εφαρμογή: | συναυλία, απόδοση |
Γρήγορα γαλβανισμένα στάδιο υλικά σκαλωσιάς Kwikstage δομικού υλικού
| Τύπος: | SHIZHAN |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος, 3years |
| Υπηρεσία μεταπώλησης: | Σε απευθείας σύνδεση τεχνική υποστήριξη |
Κινητό στάδιο πλατφορμών ικριωμάτων αργιλίου υδραυλικής κατασκευής
| Όνομα παραγωγής: | φτηνά χρησιμοποιημένα υλικά σκαλωσιάς υδραυλικής κατασκευής |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας/αργίλιο |
| Κύριος σωλήνας: | 48x3mm |
αργιλίου ελαφριά σκηνή του DJ γεγονότος συναυλίας συνελεύσεων υπαίθρια
| όνομα προϊόντων: | αργιλίου ελαφριά σκηνή του DJ γεγονότος συναυλίας συνελεύσεων υπαίθρια |
|---|---|
| Υλικό: | κοντραπλακέ/ακρυλικός/galss/αργίλιο |
| Μέγεθος: | 1.22*1.22m |
Πλατφόρμα σκηνών από αντιστροφή από αλουμίνιο για εξοπλισμό συναυλιών
| όνομα προϊόντων: | φτηνή σκηνή κοντραπλακέ αργιλίου αντιολισθητική του εξοπλισμού συναυλίας |
|---|---|
| Μορφή: | τετράγωνο |
| Χρώμα: | black/RED |
το αργίλιο εύκολο εγκαθιστά το στάδιο γεγονότος ψυχαγωγίας
| όνομα προϊόντων: | το αργίλιο εύκολο εγκαθιστά το στάδιο γεγονότος ψυχαγωγίας |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Επιφάνεια πλατφορμών: | ακρυλικός/κοντραπλακέ/γυαλί |
Εύκολος συγκεντρώστε το φορητό αργίλιο πλατφορμών που διπλώνει το ακρυλικό γαμήλιο στάδιο κραμάτων
| όνομα προϊόντων: | Φορητό στάδιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Υαλώδης |
| Μήκος μονάδων: | 1.0*1.0m |


