Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ aluminium truss system with high capacity ] αγώνας 23 προϊόντα.
Aluminum Stage Truss System 300kg Load Capacity Quick Installation
| Τύπος σύνδεσης: | Σύνδεση βιδών, σύνδεση PIN, γρήγορη σύνδεση |
|---|---|
| Σχήμα: | Ορθογώνιο, τετράγωνο, κύκλος, προσαρμοσμένο, τετράγωνο, τρίγωνο, στρογγυλό ή προσαρμοσμένο |
| Σχέδιο πλαισίων: | Αρθρωτό, ορθογώνιο, τετράγωνο |
Γεγονότος ελαφρύ σύστημα ζευκτόντων αργιλίου κραμάτων εύκολο με τον ανελκυστήρα
| Όνομα: | Μεγάλη υπαίθρια σκηνή ζευκτόντων στεγών ζευκτόντων βυσμάτων φωτισμού σκηνών συναυλίας γεγονότος κραμ |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
| Μήκος μονάδων: | 0,5 m, 1 m, 2m, 3m, 4m, 5m Ή κατόπιν παραγγελίας |
Ελεύθερο σχέδιο συστημάτων ζευκτόντων φωτισμού του DJ συναυλίας γεγονότος πλαισίων αργιλίου
| Όνομα: | Προσαρμοσμένο υπαίθριο οδηγημένο πλαίσιο σκηνικών ζευκτόντων βυσμάτων μπουλονιών γεγονότος φωτισμού |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
| Μήκος μονάδων: | 0,5 m, 1 m, 2m, 3m, 4m, 5m Ή κατόπιν παραγγελίας |
Ηλεκτρικό γαλβανισμένο σύστημα ζευκτόντων συναυλίας τύπων βυσμάτων ζευκτόντων φωτισμού γεγονότος
| Όνομα προϊόντων: | Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου |
|---|---|
| υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Δείκτες τροχιάς σχήμα τροχιάς Αλουμινίου τροχιάς Booth Display Led Display Truss
| Χρώμα: | ασημί, μαύρο ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Ονομασία προϊόντος: | Διαφημιστικό μπουλόνι ζευκτών dj κουτί φωτισμού αλουμινίου |
Modular Aluminum Stage Truss for Events 500kg Capacity
| Τύπος σύνδεσης: | Σύνδεση ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ |
|---|---|
| Φορτίο χωρητικότητας: | 500 κιλά |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
Επίδειξη ζευκτόντων φωτισμού αλουμινίου θαλάμων έκθεσης με τα καλά φω'τα ένωσης χωρητικότητας φορτίων
| όνομα προϊόντων: | επίδειξη ζευκτόντων θαλάμων με την καλή χωρητικότητα φορτίων στα φω'τα ένωσης |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |
Ο προσαρμοσμένος φωτισμός αψίδων ζευκτόντων στεγών αργιλίου παρουσιάζει γεγονός συστημάτων ζευκτόντων
| Όνομα: | Ο προσαρμοσμένος φωτισμός αψίδων στεγών αργιλίου παρουσιάζει γεγονός συστημάτων ζευκτόντων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
| Μήκος μονάδων: | 0,5 m, 1 m, 2m, 3m, 4m, 5m Ή κατόπιν παραγγελίας |
Υπαίθρια επίδειξη ζευκτόντων αργιλίου φωτισμού γεγονότος με το ζευκτόν στάσεων
| Όνομα: | Οι κατασκευαστές ζευκτόντων αργιλίου εύκολοι συγκεντρώνουν το σύστημα ζευκτόντων βυσμάτων φωτισμού α |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
| Μήκος μονάδων: | 0,5 m, 1 m, 2m, 3m, 4m, 5m Ή κατόπιν παραγγελίας |
300*400mm;400*400mm;450*450mm;400*600mm Σύστημα εξωτερικών δομών σκηνής
| Χρώμα: | ασημί, μαύρο ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Ονομασία προϊόντος: | Διαφημιστικό μπουλόνι ζευκτών dj κουτί φωτισμού αλουμινίου |


