Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ aluminum alloy stage light truss ] αγώνας 455 προϊόντα.
50mm ανάβοντας ζευκτόντων σφιγκτηρών σφιγκτήρας συζευκτήρων Sweetwater βαρέων καθηκόντων μισός
| όνομα προϊόντων: | Βαρέων καθηκόντων μισός σφιγκτήρας συζευκτήρων σφιγκτηρών συζευκτήρων Sweetwater για το ζευκτόν 50mm |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο 6061 |
| Τυποποιημένος ή μεταβλητός: | Πρότυπα |
Ακτίνα γάντζων χαρτομάνδηλων J απόδοσης πορπών σφιγκτηρών ζευκτόντων φωτισμού γάντζων σκηνικών λαμπτήρων
| όνομα προϊόντων: | επικεφαλής γάντζος ακτίνων λαμπτήρων κουνημάτων γάντζων λαμπτήρων χαρτομάνδηλων |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο 6061 |
| Τυποποιημένος ή μεταβλητός: | Πρότυπα |
Jr αιφνιδιαστικό φωτισμού ζευκτόντων ύφος γάντζων σφιγκτηρών γρήγορο αιφνιδιαστικό σφαιρικό
| όνομα προϊόντων: | ΑΙΦΝΙΔΙΑΣΤΙΚΌΣ σφιγκτήρας Jr ύφους γάντζων γρήγορος-θραύσεων ΣΦΙΓΚΤΗΡΏΝ ΖΕΥΚΤΟΝΤΩΝ JR |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο 6061 |
| Τυποποιημένος ή μεταβλητός: | Πρότυπα |
Adj Ο ευφυές πλάτος 3235mm ασφάλειας σφιγκτηρών ζευκτόντων φωτισμού ένωση γάντζων
| Υλικό: | Αργίλιο 6061 |
|---|---|
| Τυποποιημένος ή μεταβλητός: | Πρότυπα |
| όνομα προϊόντων: | Ευφυές πλάτος 3235mm ασφάλειας κρεμώντας λαμπτήρας γάντζων |
Χ το υπέρ ζευκτόν φωτισμού στερεώνει πρόσθετη βαρέων καθηκόντων 2 ίντσα
| όνομα προϊόντων: | Χ-υπέρ υπέρ σφιγκτήρας 2-ίντσας σφιγκτηρών επιπλέον βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο 6061 |
| Τυποποιημένος ή μεταβλητός: | Πρότυπα |
Το κράμα αργιλίου υπαίθριο παρουσιάζει πλατφόρμα κυλώντας σκηνών συναυλίας γεγονότος
| όνομα προϊόντων: | 17 εργοστασίων αργιλίου κραμάτων σκηνών έτη σκηνών συναυλίας υπαίθριων παρουσιάζουν πλατφόρμα σκηνών |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Γεγονότος ελαφρύ σύστημα ζευκτόντων αργιλίου κραμάτων εύκολο με τον ανελκυστήρα
| Όνομα: | Μεγάλη υπαίθρια σκηνή ζευκτόντων στεγών ζευκτόντων βυσμάτων φωτισμού σκηνών συναυλίας γεγονότος κραμ |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
| Μήκος μονάδων: | 0,5 m, 1 m, 2m, 3m, 4m, 5m Ή κατόπιν παραγγελίας |
Φορητός γάμος εορτασμού σκηνικών ζευκτόντων ζευκτόντων στεγών κραμάτων διακοσμήσεων
| Όνομα: | Φτηνό σύστημα σκηνικών ζευκτόντων αλουμινίου φωτισμού στεγών ζευκτόντων φωτισμού τετραγωνικό για την |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
| Μήκος μονάδων: | 0,5 m, 1 m, 2m, 3m, 4m, 5m Ή κατόπιν παραγγελίας |
Φως σκηνής τετραγωνικό μπουρνούκλα κατασκευάζει αλουμίνιο μπουρνούκλα 3m 4m 5m
| Ονομασία: | Ελαφριά τετραγωνική τροχιά βρόγχων κατασκευάζει αλουμίνιο τροχιά βρόγχων |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Επικοινωνία με την εταιρεία
| Ονομασία: | Εντός χώρου Αλουμινίου Spigot Truss Αλουμινίου Square Truss Event |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |


