Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ aluminum alloy stage light truss ] αγώνας 455 προϊόντα.
Ξάρτια ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου
| όνομα προϊόντων: | ξάρτια ζευκτόντων φωτισμού alumunium |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| Χρώμα: | ασήμι, μαύρος ή προσαρμοσμένος |
γρήγορα συνδέστε τον ελαφρύ σφιγκτήρα 50 35 ζευκτόντων ισοτιμίας
| όνομα προϊόντων: | γρήγορα συνδέστε τον ελαφρύ σφιγκτήρα 50 35 ζευκτόντων ισοτιμίας |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| Χρώμα: | ασήμι, μαύρος ή προσαρμοσμένος |
Το προσαρμοσμένο ανάβοντας ζευκτόν στερεώνει επεξεργασία σκηνικών την ελαφριά ανόδων
| όνομα προϊόντων: | Μπορέστε να είστε προσαρμοσμένος σφιγκτήρας ανεφοδιασμού εργοστασίων στο σκηνικό φως |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο 6061 |
| Τυποποιημένος ή μεταβλητός: | Πρότυπα |
Το ζευκτόν φωτισμού Cjs στερεώνει σφαιρικά μίνι 360 Qr για την απόδοση συναυλίας
| όνομα προϊόντων: | το ζευκτόν στερεώνει cjs |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| Χρώμα: | ασήμι, μαύρος ή προσαρμοσμένος |
Ασημένιο σύστημα 50x3mm στεγών ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου CE TUV
| Όνομα προϊόντων: | σύστημα στεγών ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290X290mm |
| Μήκος: | 0.5-4M. COem προσφερθείς |
τετραγωνικό ζευκτόν σκηνικών ξαρτιών ζευκτόντων αργιλίου 300x300mm 350x350mm 400x400mm
| Όνομα προϊόντων: | Σκηνικό ζευκτόν αργιλίου |
|---|---|
| Χρήση: | Υπαίθριο γεγονός |
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 300*300mm 350*350mm 400x400mm |
Το ακρυλικό στάδιο γυαλιού πινάκων ανάβει το ζευκτόν κραμάτων στρώματος για το γεγονός
| Υλικό: | ακρυλικός πίνακας 15mm/18mm |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Ακρυλικό στάδιο γεγονότος σκηνικών πλατφορμών αργιλίου |
| Εφαρμογή: | Ο γάμος, κόμμα, πισίνα, συναυλία, απόδοση, παρουσιάζει, κ.λπ. |
Υπαίθριο οδόφραγμα γεγονότος συναυλίας με το υλικό κραμάτων αργιλίου 6061-T6
| Προδιαγραφή: | 1000mm*1200mm*1200mm, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο alloy6061-T6 |
| Βάρος: | 30kgs/pc |
Σφαιρικοί σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού ματιών βαρέων καθηκόντων με Eyebolt
| όνομα προϊόντων: | Σφιγκτήρας ματιών ζευκτόντων - βαρέων καθηκόντων σφιγκτήρας με Eyebolt |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο 6061 |
| Τυποποιημένος ή μεταβλητός: | Πρότυπα |
Σφαιρικός φωτισμός αργιλίου σφιγκτηρών ζευκτόντων φωτισμού Jr υπέρ ευρέως με Eyebolt
| όνομα προϊόντων: | Αργίλιο σχεδίων που ανάβει τον υπέρ ευρύ σφιγκτήρα με Eyebolt |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο 6061 |
| Τυποποιημένος ή μεταβλητός: | Πρότυπα |


