Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ aluminum alloy stage light truss ] αγώνας 455 προϊόντα.
Γρήγορος χτίστε σφαιρικό ζευκτόν F34 2m βυσμάτων συστημάτων σκηνικών το ελαφρύ ζευκτόντων αργιλίου
| όνομα προϊόντων: | TUV ΧΑΡΑΚΤΗΡΊΖΕΙ το καυτό βύσμα πώλησης γρήγορο χτίζει το ελαφρύ ζευκτόν βυσμάτων F34 συστημάτων σκη |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |
Γεγονότος σύστημα βυσμάτων αργιλίου σκηνικών ελαφρύ ζευκτόντων διευθετήσιμο
| όνομα προϊόντων: | Ζευκτόν φωτισμού γεγονότος με το διευθετήσιμο στάδιο αργιλίου για το υπαίθριο στάδιο |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |
Διευθετήσιμη δομή 350*350mm ζευκτόντων σκηνικού φωτισμού αργιλίου υπαίθρια
| όνομα προϊόντων: | Ζευκτόν φωτισμού γεγονότος με το διευθετήσιμο στάδιο αργιλίου για το υπαίθριο στάδιο |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |
F34 συστήματα ζευκτόντων στεγών σκηνικού αλουμινίου του DJ πύργων ανελκυστήρων μπουλονιών βυσμάτων σκηνικών ελαφριά ζευκτόντων σφαιρικά
| όνομα προϊόντων: | SHIZHAN το μεγάλο σχέδιο εμπορικών σημάτων προσάρμοσε το κυρτό σύστημα ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |
16 βαθμοί σκληρότητας 400x400mm ζευκτόν φωτισμού σκηνών θαλάμων του DJ συστημάτων ζευκτόντων συναυλίας
| όνομα προϊόντων: | σκηνικό σκηνικό 2 θαλάμων του DJ συστημάτων επίδειξης ζευκτόν βυσμάτων ζευκτόντων x4 |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, γάμος, κ.λπ. |
Καταπληκτικό σύστημα ζευκτόντων στάσεων επίδειξης εμπορικών εκθέσεων σκηνικού ελαφρύ καμμμένο ζευκτόν αργιλίου σχεδίου
| όνομα προϊόντων: | Το καταπληκτικό σχέδιο προσάρμοσε το κυρτό σύστημα ζευκτόντων στάσεων επίδειξης εμπορικών εκθέσεων α |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |
Αδιάβροχο φως σκηνικής επιφάνειας για ασφαλείς και ασφαλείς επιδόσεις
| Ονομασία προϊόντος: | φορητή σκηνική πλατφόρμα αργιλίου 1.22*1.22m για την επίδειξη γεγονότων |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1*1m,1.22*1.22m, 1*2m,1.22*2.44m, ή προσαρμοσμένο |
| Υψος: | 0.2m,00,4-0,6 μέτρα,00,6-1m,0.8-1.3m ή προσαρμοσμένα |
Άλλες συσκευές που χρησιμοποιούνται για την κατασκευή ή την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα
| Features: | Lightweight/High Strength/Portable |
|---|---|
| Port: | SHANGHAI |
| Accessories: | Clamps/Base Plates/Top Plates |
στρώμα φωτισμού σκηνής και πλατφόρμα σκηνής ελαφρού αλουμινίου με ακρυλικό γυαλί - διασφάλιση της ασφάλειας φορτίου
| Ονομασία του προϊόντος: | φορητή σκηνική πλατφόρμα αργιλίου 1.22*1.22m για την επίδειξη γεγονότων |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1*1m,1.22*1.22m, 1*2m,1.22*2.44m, ή προσαρμοσμένο |
| Υψόμετρο: | 0.2m,00,4-0,6 μέτρα,00,6-1m,0.8-1.3m ή προσαρμοσμένα |
Ασημένιο ζευκτόν 1m αργιλίου σκηνικών ελαφρύ ζευκτόντων ζωνών του DJ ελαφρύ μήκος 2m 3m
| Υλικό πλαισίου: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Διάρκεια: | 0.5m, 1m, 2m, 3m ή Customerized |
| Χρήση: | Συναυλία, μουσική, απόδοση, ζώνη του DJ, γεγονός |


