Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ aluminum alloy stage light truss ] αγώνας 455 προϊόντα.
Αλουμινένιο κάγκελο εξωτερικής συναυλίας Φιλοξενούμενη 290*290mm 400*400mm
| Color: | Silver,black or customized |
|---|---|
| Material: | aluminum alloy |
| Εφαρμογή: | Συναυλία, έκθεση, απόδοση, ζώνη του DJ, μουσική |
Aluminum Alloy Concert Stage Lighting Truss System
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6 |
|---|---|
| Μονάδα μήκους: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
| Σχήμα τμήματος δομής: | Τετράγωνο ή Στρογγυλό |
Ελαφριά δομή ζευκτόντων κύκλων βυσμάτων αργιλίου στεγών
| Όνομα: | Ελαφριά δομή ζευκτόντων κύκλων βυσμάτων αργιλίου ζευκτόντων στεγών κύκλων |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Προσαρμοσμένη Δομή Πλαισίου Φωτισμού Τετράγωνης Έκθεσης Αλουμινίου για Εκδήλωση
| Ονομα: | Δωρεάν Σχεδιασμός Αλουμινίου Τετράγωνο Πλαίσιο Δομή Δομή Δομή Πλαίσιο |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Aluminum Alloy Modular Stage Truss System for Concerts and Events
| Τύπος σύνδεσης: | Σύνδεση ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ |
|---|---|
| Σχήμα: | Ορθογώνιο, τετράγωνο, τρίγωνο, στρογγυλό ή προσαρμοσμένο |
| Σχέδιο πλαισίων: | Αρθρωτός |
Υπαίθριο ζευκτόν σκηνικών στεγών αργιλίου με το φορητό στάδιο
| Όνομα: | Προσαρμοσμένη σκηνή αργιλίου συστημάτων επίδειξης ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου για τη εμπορική έκθεσ |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
4ft X 8ft φορητός γάμος σκηνικών πλατφορμών ζευκτόντων φωτισμού κραμάτων οργάνωσης για το γεγονός
| Όνομα προϊόντων: | 4ft X 8ft φορητός σκηνικός γάμος ζευκτόντων φωτισμού σκηνικών κραμάτων |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου/κοντραπλακέ/γυαλί |
| Μέγεθος: | 2m*1m,1m*1m,1.22*2.44m,1.22*1.22m ect |
Γάντζος ζευκτόντων σφιγκτηρών φωτισμού του DJ κραμάτων αργιλίου επεξεργασίας ανόδων
| όνομα προϊόντων: | Γάντζος ζευκτόντων σφιγκτηρών σκηνικού φωτισμού σφιγκτηρών φωτισμού του DJ κραμάτων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο 6061 |
| Τυποποιημένος ή μεταβλητός: | Πρότυπα |
TUV πιστοποιητικών ανθεκτικό στάδιο κραμάτων γεγονότος 4 πλατφορμών ποδιών φορητό σκηνικών
| Όνομα προϊόντων: | TUV πιστοποιητικών ανθεκτικό στάδιο κραμάτων σκηνικού γεγονότος 4 ποδιών φορητό |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου/κοντραπλακέ/γυαλί |
| Μέγεθος: | 2m*1m,1m*1m,1.22*2.44m,1.22*1.22m ect |
Ελαφρύ αργίλιο 6082 ζευκτόντων αργιλίου γεγονότος ζωνών του DJ απόδοσης μουσικής σφαιρικό ζευκτόν στεγών T6
| Υλικό πλαισίων: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Μήκος: | 0.5m, 1m, 2m, 3m ή Customerized |
| Χρήση: | Συναυλία, μουσική, απόδοση, ζώνη του DJ, γεγονός |


