Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ aluminum alloy stage light truss ] αγώνας 455 προϊόντα.
ο γάμος διακοσμήσεων κραμάτων 4ft παρουσιάζει κινητές σκηνικές πλατφόρμες για την πώληση
| Όνομα προϊόντων: | Ο γάμος παρουσιάζει στα κινητά στάδια για το στάδιο 1.22*1.22m επίδειξης αργιλίου σχεδίου πώλησης Pl |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου/κοντραπλακέ/γυαλί |
| Μέγεθος: | 2m*1m,1m*1m,1.22*2.44m,1.22*1.22m ect |
Υπαίθρια επίδειξη ζευκτόντων επίγειας υποστήριξης ζευκτόντων σκηνών αργιλίου συναυλίας
| χρώμα: | Ασήμι, μαύρος ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Ονομασία προϊόντος: | Υπαίθρια επίδειξη ζευκτόντων επίγειας υποστήριξης ζευκτόντων σκηνών αργιλίου συναυλίας |
Της Grace αργιλίου σκηνικών ζευκτόντων κινητή επίδειξη ζευκτόντων στάσεων φωτισμού του DJ φορητή
| Όνομα: | Της Grace αργιλίου σκηνικών ζευκτόντων κινητή επίδειξη ζευκτόντων στάσεων φωτισμού του DJ φορητή |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
ελαφρύ στάδιο συστημάτων επίδειξης ζευκτόντων αργιλίου στάσεων 6082 6061-T6 DJ
| όνομα προϊόντων: | 6082/6061-T6 το ζευκτόν αργιλίου ανάβει το στάδιο συστημάτων ζευκτόντων σκηνικού αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Τετραγωνικό μπουλόνι βυσμάτων ζευκτόντων σκηνών συναυλίας γεγονότος αργιλίου σκηνών DIY ζευκτόντων κιβωτίων
| όνομα προϊόντων: | Οι τετραγωνικοί κατασκευαστές ζευκτόντων αργιλίου μπουλονιών βυσμάτων κιβωτίων εκθέτουν το ζευκτόν φ |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |
Στρογγυλοειδής βαρύ φορτίο Τάγμα Ατσάλι Αλουμινίου 2m-6m ύψος για εκδηλώσεις
| Ονομασία: | Σχέδιο ζευκτόντων φωτισμού συναυλίας αργιλίου κατασκευαστών |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση/Συναυλία/Σκηνή/Εμπορική Έκθεση |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
Πλατφόρμα σκηνής 18mm από αντιστρόφιο που δεν γλιστρά για την ενίσχυση της ατμόσφαιρας συναυλιών / πάρτι
| Truss Tube Thickness: | 1m/2/3/4mm |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Stage Platform: | 18mm Non-slip Plywood,Acrylic Glass |
Το μαύρο σύστημα σκηνικών στεγών μεταλλινών αργιλίου βυσμάτων έκαμψε την υπαίθρια επίδειξη ζευκτόντων κιβωτίων φωτισμού του DJ
| όνομα προϊόντων: | Το σύστημα στεγών έκαμψε την υπαίθρια επίδειξη ζευκτόντων κιβωτίων φωτισμού του DJ |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Προσαρμοσμένος εύκολος εγκαθιστά αφαιρεί το ζευκτόν σκηνών συναυλίας τριγώνων αργιλίου μπουλονιών βυσμάτων
| όνομα προϊόντων: | Και αφαιρέστε το ζευκτόν σκηνών συναυλίας ζευκτόντων αργιλίου ζευκτόντων βυσμάτων/μπουλονιών |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |
σκηνικό ζευκτόν φωτισμού στενών διαδρόμων χορεύοντας
| όνομα προϊόντων: | σκηνικό ζευκτόν φωτισμού στενών διαδρόμων χορεύοντας |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 1.22*1.22m |


