Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ aluminum alloy stage light truss ] αγώνας 455 προϊόντα.
Υπαίθριο σύστημα ζευκτόντων στεγών σκηνικών πλατφορμών αργιλίου φωτισμού συνήθειας
| όνομα προϊόντων: | 17 εργοστασίων συνήθειας αργιλίου φωτισμού πλατφορμών σκηνικών στεγών ζευκτόντων υπαίθριων σκηνικών |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Δημοφιλής σκηνική σκηνή γεγονότος ζευκτόντων θαλάμων του DJ ζευκτόντων στεγών αργιλίου
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Δημοφιλές ζευκτόν αργιλίου με τη σκηνική σκηνή γεγονότος ζευκτόντων θαλάμων του DJ στεγών |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή |
Ζευκτόν αργιλίου τριγώνων γεγονότος
| Όνομα προϊόντων: | στάδιο στάσεων επίδειξης ποιοτικών ζευκτόντων ύψους για την απόδοση |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
στάδιο γυαλιού γαμήλιου γεγονότος αλουμινίου
| όνομα προϊόντων: | στάδιο γυαλιού γαμήλιου γεγονότος αλουμινίου |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
κινητή αργιλίου σκηνικών πλατφορμών ελαφριά εξέδρα ζευκτόντων αργιλίου γαμήλιων επιδείξεων μόδας κινητή
| όνομα προϊόντων: | TUV πιστοποιημένο υπαίθριο γαμήλιων επιδείξεων μόδας κινητό αργιλίου στάδιο εξεδρών ζευκτόντων ελαφρ |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
σκηνή γαμήλιων λουλουδιών Lotus συναυλίας 290*290mm τετραγωνική
| όνομα προϊόντων: | στάδιο καπνού γαμήλιων λουλουδιών yamaha |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Χρώμα: | ασήμι, μαύρος ή προσαρμοσμένος |
TUV συστημάτων ζευκτόντων στεγών αργιλίου μορφωματική υπαίθρια σκηνική πλατφόρμα συνήθειας
| όνομα προϊόντων: | TUV πιστοποιημένη πλατφόρμα συστημάτων ζευκτόντων σκηνικών στεγών πλατφορμών φωτισμού αργιλίου συνήθ |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Εύκολος εγκαταστήστε το χορεύοντας ζευκτόν θαλάμων φωτισμού σκηνικών πλατφορμών αργιλίου εξεδρών
| όνομα προϊόντων: | εύκολη σκηνική εξέδρα αλουμινίου ζευκτόντων θαλάμων φωτισμού μεταφορών χορεύοντας |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Κινητό σύστημα σκηνών ζευκτόντων πλατφορμών σκηνών αργιλίου συναυλίας
| όνομα προϊόντων: | Κινητή σκηνή πλατφορμών σκηνών αργιλίου συναυλίας συστημάτων σκηνών ζευκτόντων εργοστασίων άμεσα για |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Φορητό διευθετήσιμο κινητό μικρό ζευκτόν αλουμινίου γεγονότος σκηνικών πλατφορμών απόδοσης
| όνομα προϊόντων: | Υψηλής επίδοσης αλουμινίου διευθετήσιμο κινητό στάδιο γεγονότος ζευκτόντων φορητό |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |


