Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ aluminum square spigot truss frame ] αγώνας 90 προϊόντα.
Αλουμινένιο σκάφος μπουλτούς δοχείο φωτισμού σκάφος αλουμινένιο δοχείο πλαίσιο
| Ονομασία: | Αλουμινένιο σκάφος μπουλτούς δοχείο φωτισμού σκάφος αλουμινένιο δοχείο πλαίσιο |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Aluminum Alloy Modular Stage Truss System for Concerts and Events
| Τύπος σύνδεσης: | Σύνδεση ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ |
|---|---|
| Σχήμα: | Ορθογώνιο, τετράγωνο, τρίγωνο, στρογγυλό ή προσαρμοσμένο |
| Σχέδιο πλαισίων: | Αρθρωτός |
Σκηνικό ζευκτόν μπουλονιών βυσμάτων αργιλίου γεγονότος ζευκτόντων φωτισμού αλουμινίου δομών πλαισίων
| όνομα προϊόντων: | Σκηνικό ζευκτόν ζευκτόντων μπουλονιών βυσμάτων αργιλίου γεγονότος δομών ζευκτόντων |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |
εξοπλισμός γεγονότος συστημάτων ζευκτόντων φωτισμού του DJ πλαισίων ζευκτόντων φωτισμού αλουμινίου 450*450mm
| όνομα προϊόντων: | 1m με την οργάνωση δομών ζευκτόντων σκηνικών πλαισίων αργιλίου 2m |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Επίπεδο ζευκτό από κράμα αλουμινίου Σκηνή γαμήλιων εκδηλώσεων Ζευκάκι Φωτιστικό κιβώτιο
| Ονομα: | Πλαίσιο Spigot Truss Section Αλουμινίου Φορητό Φωτιστικό ζευκτών Spigot |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
| Μήκος μονάδας: | 0,5 m, 1 m, 2m, 3m, 4m, 5m Ή κατόπιν παραγγελίας |
Υπαίθρια επίδειξη ζευκτόντων αργιλίου φωτισμού γεγονότος με το ζευκτόν στάσεων
| Όνομα: | Οι κατασκευαστές ζευκτόντων αργιλίου εύκολοι συγκεντρώνουν το σύστημα ζευκτόντων βυσμάτων φωτισμού α |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
| Μήκος μονάδων: | 0,5 m, 1 m, 2m, 3m, 4m, 5m Ή κατόπιν παραγγελίας |
Γεγονότος ελαφρύ σύστημα ζευκτόντων αργιλίου κραμάτων εύκολο με τον ανελκυστήρα
| Όνομα: | Μεγάλη υπαίθρια σκηνή ζευκτόντων στεγών ζευκτόντων βυσμάτων φωτισμού σκηνών συναυλίας γεγονότος κραμ |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
| Μήκος μονάδων: | 0,5 m, 1 m, 2m, 3m, 4m, 5m Ή κατόπιν παραγγελίας |
Φορητός γάμος εορτασμού σκηνικών ζευκτόντων ζευκτόντων στεγών κραμάτων διακοσμήσεων
| Όνομα: | Φτηνό σύστημα σκηνικών ζευκτόντων αλουμινίου φωτισμού στεγών ζευκτόντων φωτισμού τετραγωνικό για την |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
| Μήκος μονάδων: | 0,5 m, 1 m, 2m, 3m, 4m, 5m Ή κατόπιν παραγγελίας |
Υπαίθριο ζευκτόν αργιλίου επίδειξης ζευκτόντων σκηνών συναυλίας κραμάτων
| Όνομα: | Φτηνό σύστημα σκηνικών ζευκτόντων αλουμινίου φωτισμού στεγών ζευκτόντων φωτισμού τετραγωνικό για την |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
| Μήκος μονάδων: | 0,5 m, 1 m, 2m, 3m, 4m, 5m Ή κατόπιν παραγγελίας |
Γεγονός επίδειξης ζευκτόντων του DJ αργιλίου φωτισμού με το ζευκτόν σκηνικού φωτισμού
| Όνομα: | Το στάδιο αργιλίου κινητό παρουσιάζει στο στάδιο φορητή επίδειξη ζευκτόντων υπαίθρια διπλώνοντας υπο |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
| Μήκος μονάδων: | 0,5 m, 1 m, 2m, 3m, 4m, 5m Ή κατόπιν παραγγελίας |


