Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ aluminum square tube truss ] αγώνας 489 προϊόντα.
Γεγονός Mojo συναυλίας που διπλώνει το εμπόδιο 2mm ελέγχου πλήθους αργιλίου πλέγμα
| Προδιαγραφή: | 1000mm*1200mm*1200mm, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο alloy6061-T6 |
| Βάρος: | 30kgs/pc |
Υπαίθριο οδόφραγμα αργιλίου γεγονότος που διπλώνει τον έλεγχο 1200mm πλήθους
| Προδιαγραφή: | 1000mm*1200mm*1200mm, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο alloy6061-T6 |
| Βάρος: | 30kgs/pc |
Το αργίλιο γεγονότος προστατεύει το εμπόδιο ελέγχου πλήθους συναυλίας αντιολισθητικό
| Προδιαγραφή: | 1000mm*1200mm*1200mm, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο alloy6061-T6 |
| Βάρος: | 30kgs/pc |
υπαίθριο στάδιο γυαλιού γεγονότος αργιλίου
| όνομα προϊόντων: | υπαίθριο στάδιο γυαλιού γεγονότος αργιλίου |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
αργιλίου ελαφριά σκηνή του DJ γεγονότος συναυλίας συνελεύσεων υπαίθρια
| όνομα προϊόντων: | αργιλίου ελαφριά σκηνή του DJ γεγονότος συναυλίας συνελεύσεων υπαίθρια |
|---|---|
| Υλικό: | κοντραπλακέ/ακρυλικός/galss/αργίλιο |
| Μέγεθος: | 1.22*1.22m |
υπαίθριο αντιολισθητικό στάδιο ψυχαγωγίας αργιλίου
| Όνομα: | υπαίθριο αντιολισθητικό στάδιο ψυχαγωγίας αργιλίου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1.22*1.22M/1.22*2.44M/Customized |
| Υλικό: | Κοντραπλακέ/ακρυλικός/γυαλί |
Καλή φορητή σκηνική πλατφόρμα αργιλίου τιμών, φορητό στάδιο για την πώληση
| όνομα προϊόντων: | Καλή φορητή σκηνική πλατφόρμα αργιλίου τιμών, φορητό στάδιο για την πώληση |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Το υπαίθριο σκηνικό κινητό αργίλιο γυαλιού γεγονότος συγκεντρώνει τη φορητή ακρυλική σκηνική πλατφόρμα
| όνομα προϊόντων: | Το υπαίθριο κινητό αργίλιο γεγονότος συγκεντρώνει τη φορητή ακρυλική σκηνική πλατφόρμα για την πώλησ |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 500kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Υπαίθριο εσωτερικό γεγονός σκηνικών πλατφορμών γαμήλιου αργιλίου επιδείξεων μόδας ακρυλικό
| όνομα προϊόντων: | υπαίθριο εσωτερικό επιδείξεων μόδας γαμήλιου αργιλίου στάδιο γεγονότος σκηνικών πλατφορμών ακρυλικό |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 500kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Φορητό στάδιο αργιλίου με την ξύλινη φορητή πλατφόρμα
| όνομα προϊόντων: | Φορητή σκηνική πλατφόρμα αργιλίου, ξύλινο φορητό στάδιο |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |


