Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ custom heavy duty truss ] αγώνας 387 προϊόντα.
υπαίθριο στάδιο ζευκτόντων επίδειξης δομών πλαισίων σκηνικών ζευκτόντων αργιλίου 300mm
| Όνομα: | υπαίθριο στάδιο ζευκτόντων επίδειξης δομών πλαισίων σκηνικών ζευκτόντων αργιλίου 300mm |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Γεγονός επίδειξης ζευκτόντων του DJ αργιλίου φωτισμού με το ζευκτόν σκηνικού φωτισμού
| Όνομα: | Το στάδιο αργιλίου κινητό παρουσιάζει στο στάδιο φορητή επίδειξη ζευκτόντων υπαίθρια διπλώνοντας υπο |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
| Μήκος μονάδων: | 0,5 m, 1 m, 2m, 3m, 4m, 5m Ή κατόπιν παραγγελίας |
σύστημα ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου 300*300mm για την επίδειξη συναυλιών
| Ονομασία: | σύστημα ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου 300*300mm για την επίδειξη Concetrs |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
σύστημα ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου 290mm τετραγωνικό για την επίδειξη γεγονότων
| Ονομασία: | σύστημα ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου 290mm τετραγωνικό για τις πωλήσεις επίδειξης γεγονότων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
290mm Triangle Spigot Φορητό Αλουμίνιο φωτιστικό τριγωνικό φωτιστικό δοχείο δοχείο για συναυλίες
| Ονομασία: | φορητό ζευκτόν φωτισμού αργιλίου βυσμάτων τριγώνων 290mm για τις συναυλίες |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
σύστημα ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου 400x400mm για τις συναυλίες επίδειξης ζευκτόντων
| Ονομασία: | σύστημα ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου 400x400mm για τις συναυλίες επίδειξης ζευκτόντων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
Ζευκτόν φωτισμού αργιλίου βιδών μπουλονιών συστημάτων ζευκτόντων για την επίδειξη γεγονότων
| Ονομασία: | Ζευκτόν φωτισμού αργιλίου βιδών μπουλονιών συστημάτων ζευκτόντων για την επίδειξη γεγονότων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
Τρίγωνο Αλουμινίου Φωτιστικό Τράσο Στροβίδιο Τράσο για Εκθέσεις & Αθλητισμό W/ TUV Έγκριση
| Ονομασία: | Σχέδιο ζευκτόντων φωτισμού συναυλίας αργιλίου κατασκευαστών |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Φωτισμός |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
Αλουμινίου κινητή φωτεινή δομή φωτισμού δομή θέατρο φωτισμού δομή για εκδηλώσεις οθόνη
| Ονομασία: | Αλουμινένιο κινούμενο φωτεινό κάλυμμα |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
Αλουμινίου φωτισμού τετραγωνικό μπουλτό τροχιά κατασκευάζει σύστημα για το γεγονός
| Ονομασία: | Ελαφριά τετραγωνική τροχιά βρόγχων κατασκευάζει αλουμίνιο τροχιά βρόγχων |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |


