Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ custom heavy duty truss ] αγώνας 387 προϊόντα.
Εύκολος συγκεντρώστε τον υπαίθριο θόλο 750kgs/M2 TUV σκηνών συναυλίας επικυρωμένο
| Ονομασία προϊόντος: | Εύκολη συναρμολόγηση εξωτερικής σκηνής συναυλιών |
|---|---|
| Δυνατότητα βάρους: | 800 κιλά/τ.μ. |
| Μέγεθος: | 2m*1m,1m*1m,1.22*2.44m,1.22*1.22m ect |
ISO9001 μετριασμένο στάδιο γυαλιού πιστοποιητικών αλουμίνιο για το γάμο
| Όνομα προϊόντων: | στάδιο γυαλιού γαμήλιου γεγονότος αλουμινίου |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 800kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Φορητό υπαίθριο στάδιο 1m γαμήλιου χορού πατωμάτων γυαλιού μήκος 2m 4m
| Όνομα προϊόντων: | φορητό υπαίθριο στάδιο χορού πατωμάτων γυαλιού γεγονότος |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 800kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Στάδιο γυαλιού κραμάτων αλουμινίου 6082-T6 για το γαμήλιο γεγονός 200x200mm
| Όνομα προϊόντων: | στάδιο γυαλιού γαμήλιου γεγονότος αλουμινίου |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 800kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Το αργίλιο εκτελεί κύκλων ελαφρύ σφιγκτήρα συζευκτήρων δοκών το μισό
| όνομα προϊόντων: | Σφιγκτήρας ζευκτόντων αργιλίου για την πώληση |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| Χρώμα: | ασήμι, μαύρος ή προσαρμοσμένος |
Το αργίλιο εκτελεί κύκλων ελαφρύ σφιγκτήρα συζευκτήρων δοκών το μισό
| όνομα προϊόντων: | Σφιγκτήρας ζευκτόντων αργιλίου για την πώληση |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| Χρώμα: | ασήμι, μαύρος ή προσαρμοσμένος |
Αλουμινένιο φράχτες ελέγχου πλήθους ως φράχτης εκδήλωσης / φράχτης συναυλίας
| Ονομασία προϊόντος: | Αλουμινένιο φράχτη που χρησιμοποιείται ως φράχτης εκδηλώσεων/φραγμός συναυλιών |
|---|---|
| Προδιαγραφές: | 1000mm*1200mm*1200mm, προσαρμόστε. |
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου6061-T6 |


