Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ custom heavy duty truss ] αγώνας 387 προϊόντα.
1M Design Custom Portable Modular Aluminum Truss Frame Structure
| Όνομα: | φορητή μορφωματική δομή πλαισίων ζευκτόντων αργιλίου συνήθειας σχεδίου 1M |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Σχεδιασμός 1M Προσαρμοσμένο ύψος 13 ποδιών Φορητό δομοστοιχειωτό δοκάρι αλουμινίου βάση γείωσης δομή πλαισίου
| Ονομα: | φορητή μορφωματική δομή πλαισίων ζευκτόντων αργιλίου συνήθειας σχεδίου 1M |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου 6061-t6/6082-t6 |
| εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Φτηνό υπαίθριο σύστημα σκηνικών ζευκτόντων αργιλίου
| Όνομα: | Φτηνό υπαίθριο σύστημα σκηνικών ζευκτόντων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Δημοφιλής σκηνική σκηνή γεγονότος ζευκτόντων θαλάμων του DJ ζευκτόντων στεγών αργιλίου
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Δημοφιλές ζευκτόν αργιλίου με τη σκηνική σκηνή γεγονότος ζευκτόντων θαλάμων του DJ στεγών |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή |
Δομή 5 ζευκτόντων πλαισίων βυσμάτων αργιλίου Keder επίδειξη ζευκτόντων υποστήριξης
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| όνομα προϊόντων: | Δομή 5 ζευκτόντων πλαισίων βυσμάτων αργιλίου Keder επίδειξη ζευκτόντων υποστήριξης |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή |
Υπαίθριο ζευκτόν σκηνικών στεγών αργιλίου φορητό
| υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| όνομα προϊόντων: | Φορητό υπαίθριο ζευκτόν σκηνικών στεγών αργιλίου τιμών εργοστασίων |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή |
Δομή 5m ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου στάσεων επιδείξεων
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| όνομα προϊόντων: | Δομή ζευκτόντων συστημάτων στάσεων επιδείξεων ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή |
Σύστημα ζευκτών σκηνικού φωτισμού εξωτερικού χώρου από αλουμίνιο
| Ονομα: | Σύστημα ζευκτών φωτισμού αλουμινίου εξωτερικού χώρου |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου 6061-t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Σύστημα ζευκτών οροφής εξωτερικού χώρου φωτισμού αλουμινίου
| Ονομα: | Σύστημα ζευκτών οροφής εξωτερικού χώρου φωτισμού αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου 6061-t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Φορητό δοκάρι από κράμα αλουμινίου CE SGS TUV ISO9001 ROHS
| Ονομα: | φορητό φωτιστικό ζευκτό |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου 6061-t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |


