Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ design square truss lighting ] αγώνας 424 προϊόντα.
f34 τετραγωνικό σύστημα ζευκτόντων βυσμάτων αργιλίου θαλάμων του DJ ζευκτόντων
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | f34 τετραγωνικό σύστημα ζευκτόντων βυσμάτων αργιλίου θαλάμων του DJ ζευκτόντων |
| Χρώμα: | Silver/OEM |
Τετραγωνικό ζευκτόν σκηνών συναυλίας κραμάτων αργιλίου συστημάτων ζευκτόντων σκηνών ελαφρύ 6061-T6
| Όνομα προϊόντων: | Ζευκτόν φωτισμού γεγονότος |
|---|---|
| υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| Χρήση: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |
τετραγωνικό ζευκτόν σκηνικών ξαρτιών ζευκτόντων αργιλίου 300x300mm 350x350mm 400x400mm
| Όνομα προϊόντων: | Σκηνικό ζευκτόν αργιλίου |
|---|---|
| Χρήση: | Υπαίθριο γεγονός |
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 300*300mm 350*350mm 400x400mm |
Τετραγωνικά ελαφριά υλικά σκαλωσιάς σκηνικού φωτισμού τύπων μπουλονιών ζευκτόντων φωτισμού
| Όνομα προϊόντων: | φορητό ζευκτόν συναυλίας |
|---|---|
| υλικό: | Αργίλιο 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Συναυλία, έκθεση, απόδοση, ζώνη του DJ, μουσική |
DJ smart μουσική τετράγωνο κουτί φωτισμού δοχείο στέκεται πύργοι αμερικανός
| Product Name: | Dj truss amercian |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290×290mm/400×400mm/400×600mm |
| Length: | 0.5-4M. OEM Offered |
Τετραγωνικό ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου cOem για την ένωση των ομιλητών
| Όνομα προϊόντων: | ζευκτόν για την ένωση του πύργου ζευκτόντων ομιλητών ομιλητών |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290X290mm |
| Μήκος: | 0.5-4M. COem προσφερθείς |
Τετραγωνικά εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας αργιλίου ζευκτόντων πτυσσόμενα
| Προδιαγραφή: | 1000mm*1200mm*1200mm, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο alloy6061-T6 |
| Βάρος: | 30kgs/pc |
6082 Αλουμινίου Σπιγγάτο τετραγωνικό κύκλο φωτιστικό δοχείο για βαρύ φορτίο
| Ονομασία: | Αλουμινίου Σπιγγάτο τετραγωνικό κύκλο φωτισμού Τάγμα Φρέμα Τάγμα |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
6082-T6 Factory Price Αλουμινίου τετράγωνο Truss Spigot Truss Φως
| Ονομασία: | Φαρμακευτική τιμή Αλουμινίου τετραγωνική θήκη Σπιγκότ θήκη Φως |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Aluminum Square Spigot Truss Square Truss Manufactures Outdoor
| Όνομα: | Αργιλίου τετραγωνικές βυσμάτων κατασκευές ζευκτόντων ζευκτόντων τετραγωνικές υπαίθριες |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |


