Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ design square truss lighting ] αγώνας 424 προϊόντα.
6082-T6 Τετραγωνική βίδα Σφραγιστήρας Τρακ για το σύστημα φωτισμού Τρακ Μαύρο
| Ονομασία: | Τετραγωνική βίδα βρόγχος δοχείο για δοχείο σύστημα φωτισμού δοχείο μαύρο |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Φορητό μπαούλο εξωτερικής σκηνής συναυλιών Αλουμινένιο περιστρεφόμενο ζευκτικό φωτιστικό για εκδήλωση συναυλίας
| Ονομα: | Φορητό τετραγωνικό ζευκτόν φωτισμού γεγονότος αργιλίου ζευκτόντων βυσμάτων |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου 6061-t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Ελαφρύ τετραγωνικό ασημένιο χρώμα 200x200mm 250x250mm ζευκτόντων μπουλονιών αργιλίου
| Όνομα: | Ελαφρύ τετραγωνικό ζευκτόν μπουλονιών αργιλίου κατασκευών ζευκτόντων μπουλονιών |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Ο τετραγωνικός Μαύρος ζευκτόντων φωτισμού συστημάτων ζευκτόντων μπουλονιών βιδών
| Όνομα: | Τετραγωνικό ζευκτόν μπουλονιών βιδών για το Μαύρο ζευκτόντων φωτισμού συστημάτων ζευκτόντων |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Τετραγωνικό ζευκτόν φωτισμού αργιλίου βυσμάτων φορητό για το γεγονός
| Όνομα: | Φορητό τετραγωνικό ζευκτόν φωτισμού γεγονότος αργιλίου ζευκτόντων βυσμάτων |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Επικίνδυνες δομές: Σκληρές, αξιόπιστες και ευπροσάρμοστες για κατασκευές εκδηλώσεων
| Ονομασία: | Σχέδιο ζευκτόντων φωτισμού συναυλίας αργιλίου κατασκευαστών |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
σύστημα ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου 400x400mm για τις συναυλίες επίδειξης ζευκτόντων
| Ονομασία: | σύστημα ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου 400x400mm για τις συναυλίες επίδειξης ζευκτόντων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
Ζευκτόν φωτισμού αργιλίου βιδών μπουλονιών συστημάτων ζευκτόντων για την επίδειξη γεγονότων
| Ονομασία: | Ζευκτόν φωτισμού αργιλίου βιδών μπουλονιών συστημάτων ζευκτόντων για την επίδειξη γεγονότων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
το σύστημα ζευκτόντων φωτισμού κραμάτων αργιλίου βιδών μπουλονιών 400mm για την επίδειξη παρουσιάζει
| Ονομασία: | το σύστημα ζευκτόντων φωτισμού κραμάτων αργιλίου βιδών μπουλονιών 400mm για την επίδειξη παρουσιάζει |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
Δοκιμαστικό σύστημα ανύψωσης τροχού 6061
| Ονομασία: | Δοκιμαστικό σύστημα ανύψωσης τροχού 6061 |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |


