Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ design square truss lighting ] αγώνας 424 προϊόντα.
290mm Triangle Spigot Φορητό Αλουμίνιο φωτιστικό τριγωνικό φωτιστικό δοχείο δοχείο για συναυλίες
| Ονομασία: | φορητό ζευκτόν φωτισμού αργιλίου βυσμάτων τριγώνων 290mm για τις συναυλίες |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
Προσαρμοσμένο φορητό σύστημα πύργου αλουμινίου για εκδηλώσεις
| Ονομασία: | Το προσαρμοσμένο σύστημα ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου Poratble για τα γεγονότα παρουσιάζει |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
Ζευκτόν φωτισμού αργιλίου βιδών μπουλονιών συστημάτων ζευκτόντων για την επίδειξη γεγονότων
| Ονομασία: | Ζευκτόν φωτισμού αργιλίου βιδών μπουλονιών συστημάτων ζευκτόντων για την επίδειξη γεγονότων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
Στρογγυλοειδής βαρύ φορτίο Τάγμα Ατσάλι Αλουμινίου 2m-6m ύψος για εκδηλώσεις
| Ονομασία: | Σχέδιο ζευκτόντων φωτισμού συναυλίας αργιλίου κατασκευαστών |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση/Συναυλία/Σκηνή/Εμπορική Έκθεση |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
Αλουμινένιο δοχείο φωτισμού για εκθέσεις και αθλήματα με έγκριση TUV
| Ονομασία: | Σχέδιο ζευκτόντων φωτισμού συναυλίας αργιλίου κατασκευαστών |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Φωτισμός |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
Τρίγωνο Αλουμινίου Φωτιστικό Τράσο Στροβίδιο Τράσο για Εκθέσεις & Αθλητισμό W/ TUV Έγκριση
| Ονομασία: | Σχέδιο ζευκτόντων φωτισμού συναυλίας αργιλίου κατασκευαστών |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Φωτισμός |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
Αλουμινίου φωτισμού τετραγωνικό μπουλτό τροχιά κατασκευάζει σύστημα για το γεγονός
| Ονομασία: | Ελαφριά τετραγωνική τροχιά βρόγχων κατασκευάζει αλουμίνιο τροχιά βρόγχων |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Modular Aluminum Alloy Stage Truss for Outdoor Events
| Τύπος σύνδεσης: | Σύνδεση ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ |
|---|---|
| Φορτίο χωρητικότητας: | 1000 κιλά |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
Φως σκηνής τετραγωνικό μπουρνούκλα κατασκευάζει αλουμίνιο μπουρνούκλα 3m 4m 5m
| Ονομασία: | Ελαφριά τετραγωνική τροχιά βρόγχων κατασκευάζει αλουμίνιο τροχιά βρόγχων |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Πυροβολητήρι Στραμπούλα Στραμπούλα Αλουμινίου Στραμπούλα Στραμπούλα προς πώληση
| Ονομασία: | Σιδερένιο Τρίχωμα Τετραγωνικό Τρίχωμα Τετραγωνικό Τρίχωμα Αλουμινίου Τετραγωνικό Τρίχωμα |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |


