Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ entertainment aluminum stage ] αγώνας 25 προϊόντα.
φορητή πλατφόρμα πατωμάτων σκηνών γυαλιού συναυλίας βράχου αργιλίου 1.22*1.22m
| όνομα προϊόντων: | φορητή σκηνή πατωμάτων γυαλιού συναυλίας αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | Γυαλί |
| Υλικό πλαισίων: | Κράμα αργιλίου |
Λεπτός ανθεκτικός διευθετήσιμος εύκολος μόδας συγκεντρώνει το κινητό υπαίθριο πόσιμο στάδιο
| όνομα προϊόντων: | διευθετήσιμος εύκολος συγκεντρώνει το κινητό στάδιο γεγονότος έκθεσης |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 900kg/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
4x4 φορητή ακρυλική υπαίθρια πλατφόρμα σκηνών συναυλίας απόδοσης
| όνομα προϊόντων: | 4x4 φορητή ακρυλική πλατφόρμα σκηνών συναυλίας |
|---|---|
| Πλατφόρμα: | 15mm ακρυλικό |
| Πλαίσιο: | Κράμα αργιλίου |
4x4 εύκολος εγκαταστήστε το κινητό στάδιο χορού γεγονότος του DJ
| όνομα προϊόντων: | 4x4 εύκολος εγκαταστήστε το κινητό στάδιο χορού γεγονότος του DJ |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινο/ο Μαύρος |
| Μορφή: | τετράγωνο |
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν φωτισμού συνήθειας αλουμινίου 6082-T6 σκηνικών ζευκτόντων τριγώνων
| όνομα: | ζευκτόν φωτισμού αργιλίου 290mm φορητό για τις συναυλίες |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
| Μήκος: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
Εύκολη συνέλευση σκηνικών πλατφορμών κοντραπλακέ αργιλίου γεγονότος ψυχαγωγίας
| Όνομα προϊόντων: | το αργίλιο εύκολο συγκεντρώνει το στάδιο γεγονότος ψυχαγωγίας |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 800kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Στάδιο 30x30x2mm γαμήλιων διακοσμήσεων γυαλιού αλουμινίου ψυχαγωγίας
| Όνομα προϊόντων: | στάδιο γαμήλιων διακοσμήσεων γυαλιού ψυχαγωγίας αλουμινίου |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 800kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Ασημένιο ζευκτόν 1m αργιλίου σκηνικών ελαφρύ ζευκτόντων ζωνών του DJ ελαφρύ μήκος 2m 3m
| Υλικό πλαισίου: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Διάρκεια: | 0.5m, 1m, 2m, 3m ή Customerized |
| Χρήση: | Συναυλία, μουσική, απόδοση, ζώνη του DJ, γεγονός |
Οθόνη ζευκτών αλουμινίου OEM για εκθεσιακούς χώρους
| Ονομα: | οθόνη ζευκτών αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου 6061-t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Ανωδικοποιημένο Αλουμίνιο Πολλαπλών Σκοπών για 16 βαθμούς σκληρότητας
| Surface Treatment: | Anodized |
|---|---|
| Customization: | Available |
| Truss Tube Thickness: | 1m/2/3/4mm |


